Amine

Amine

kategorie:
dodano: 2020-08-21 13:32 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Drugi, studyjny album urodzonego w Portland rapera i wokalisty. Dystrybuowany przez Republic Records album zawiera produkcję od takich producentów, jak: T-Minus, czy Boi-1da, a gościnnie usłyszymy tutaj chociażby: slowthaia, Young Thuga, Vince Staplesa, czy ekipę Injury Reserve.

SPRAWDŹ RESZTĘ SIERPNIOWYCH PREMIER.

Tracklista:

Tagi:
recenzja
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Recenzje, Trap
dodano: 2020-08-09 14:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 3)
Amine

Minęły niemal 2 lata od ONEPOINTFIVE. Albumu dopracowanego, który ugruntował pozycję rapera z Portland. Udowadniającego, że Good for you nie było jednorazowym strzałem. Limbo jeszcze dosadniej wskazuje, że 26-latek jest artystą, o którym w Polsce mówi się zdecydowanie za rzadko.

Tagi:
video
dodano: 2019-01-23 19:37 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Amine promuje wydany w zeszłym roku album, "ONEPOINTFIVE" nowym teledyskiem do kawałka "BLACKJACK". Przypomnijmy, że artysta wystąpi w warszawskiej Proximie już 5 lutego.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-10-15 13:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ubiegłoroczny Freshmen XXL'a zawita do Polski ze swoim pierwszym koncertem!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-08-17 21:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"EPLPMixtapeAlbum" - tak określił swój nowy materiał Amine. Whatever - to w każdym razie następca jego ubiegłorocznego debiutanckiego "Good For You"

Tagi:
video
dodano: 2018-04-09 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Zeszłoroczny Freshman prezentuje wykręcony teledysk do swojego nowego kawałka, "Campfire". Na minimalistycznym, wręcz pharrelowym bicie, udzielił się Injury Reserve. który z gospodarzem ubierają kolorowe peruki i wygłupiają się razem z ekipą. Klip w rozwinięciu.

video
dodano: 2018-03-26 23:10 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Już jutro - we wtorek - wieczorem w Warszawie wystąpi wschodząca gwiazda rapowej sceny, pochodzący z irlandzkiego Dublina, a działający obecnie równie prężnie w Europie jak i w Stanach MC Rejjie Snow. Obdarzony niskim, głębokim wokalem, charyzmatyczny MC, mający na koncie już m.in. współpracę z Joey Bada$$em, promował będzie wydany w tym roku debiutancki krążek "Dear Annie".

Właśnie ukazał się natomiast niesamowity, inspirowany klimatami science fiction teledysk do kolejnego singla "Egyptian Luvr" - gościnnie Rejjiego wsparł zeszłoroczny Freshman XXL'a Aminé. Sprawdzajcie co tam się dzieje i wpadajcie na koncert! 

video
dodano: 2017-07-10 21:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Sylwetki, freestyle, wywiady - to już dostaliśmy. Teraz pora na ten element XXL Freshmen, na który wszyscy zawsze czekają najbardziej, czyli Cyphery. Na pierwszy ogień dostaliśmy możliwość zobaczenia, jak na bicie Sonny'ego Digitala spisali się Kyle, A Boogie i Amine!

kategorie:
dodano: 2017-07-07 19:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Debiutancki album tegorocznego Freshmana XXL i autora hitowego "Caroline" nadciąga wielkimi krokami i z mocnymi udziałami gościnnymi.

wydarzenie
dodano: 2017-03-10 11:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Kiedy przed paroma tygodniami ogłosiliśmy premium-update dla wszystkich nerdów niemieckiego rapu, dziś pora na ucztę dla fanów zagranicznego hiphopu. W menu „Miasta z Żelaza” mamy na przykład: brytyjskiego newcomera Loyle Carnera, legendę grime`u Kano oraz amerykańskie ikony stylu takie jak Tyler, The Creator, Pusha T, Machine Gun Kelly i $uicideboy$ czy bohatera sceny dancehall Popcaana i belgijskiego boga auto-tune`u Hamza. Obligatoryjne przypomnienie: Biletów na najpiękniejszy weekend roku (od 6. do 9. lipca) jest coraz mniej. Lepiej się pospieszcie, zanim będzie zbyt późno!