Russ

Russ

kategorie:
dodano: 2020-02-09 14:13 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

"Shake The Snow Globe" to trzeci solowy album pochodzącego z Atlanty Russa. Oprócz gospodarza, znajdziemy tutaj również gościnne zwrotki między innymi od Ricka Rossa oraz Devina the Dude'a. 

SPRAWDŹ RESZTĘ STYCZNIOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH 

Tracklista: 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-11 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Wydany w w 2017 roku "There's Really A Wolf" niedawno pokrył się platyną. Płyta w ten sposób została pierwszym krążkiem w całości wyprodukowanym  przez jednego artystę, bez żadnych gości, która otrzymała to wyróżnienie. Ponadto Russ jest jedynym producentem wykonawczym tego albumu. Raper pochwalił się tym osiągnięciem na swoim Instagramie.

Tagi:
video
dodano: 2018-01-23 16:00 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Bezkompromisowy raper/producent z Atlanty po swoim zeszłorocznym legalnym debiucie "There's Really a Wolf" rozpoczyna nowy rok z kolejnym numerem w którym jak zwykle nie przebiera w słowach. 

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-12-26 13:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
splash! Festival scena noca

Rok zbliża się ku końcowi, a to oznacza, że do kolejnej edycji Waszego ulubionego festivalu coraz bliżej. Najwyższa pora ujawnić kolejny line up update. Dlatego usiądźcie spokojnie, trzymajcie się mocno i sprawdźcie kolejnych artystów, którzy wystąpią na splashu! Gwarantujemy, będzie super!

dodano: 2012-06-04 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 1)


Liczba zdolnych czy to raperów, czy to producentów młodego pokolenia, jaka ostatnimi miesiącami przekonała mnie do siebie jest wręcz oszałamiająca. Russ to młody mc/beatmaker, który swym najświeższym materiałem zatytułowanym "Straight From Limbo" totalnie powalił mnie na kolana. Jego bujające karkiem podkłady nie tylko stanowią tło dla ciekawego flow, którym dysponuje ale nieraz i wybijają się nawet na pierwszy plan. Do kawałka "Corleone" nakręcono kilka dni temu klip. Oczywistym jest, że macie święty obowiązek poznać tego kota!