Russ pierwszym raperem z platyną bez żadnego gościa!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-11 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Wydany w w 2017 roku "There's Really A Wolf" niedawno pokrył się platyną. Płyta w ten sposób została pierwszym krążkiem w całości wyprodukowanym  przez jednego artystę, bez żadnych gości, która otrzymała to wyróżnienie. Ponadto Russ jest jedynym producentem wykonawczym tego albumu. Raper pochwalił się tym osiągnięciem na swoim Instagramie.

Płytą, która prawie zdobyła to osiągnięcie, jest "KOD" J. Cole'a. Album szefa Dreamville również nie ma gości, ale nie jest w całości wyprodukowany samodzielnie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Russ (@russ)

Tagi: 

Anonim
Co nie zmienia faktu że to wack. Taki samodzielny tylko szkoda że smokepurpp'em (który w sumie też jest wackiem) nie walczył samodzielnie.
Hellrazor88
Pierwszym był J. Cole z Forest Hills Drive.
Dryblas
Chodzi o to, że sam mixował, masterował, robił bity, napisał zwrotki, zarapował je. Za FHD stoją jeszcze inżynierowie dźwięku i pomoc producentów.
Hellrazor88
Jesteś pewny że sam zmiksował i zmasterował? Ps. Jeszcze może sam wyprodukował głośniki i słuchawki, na których nagrywał, a no i ProTools'a?.. Żart
Dryblas
"Russ – primary artist, executive producer, composer, engineer, mastering, mixing, producer, guitar, piano, ukulele" Wikipedia albumu There's Really a Wolf.
Sadzyk
Tytuł trochę przekłamuje, bo wśród raperów platynę bez gości mają już J. Cole i Kevin Gates. Kumam, ze tu propsują Russ'a że wszystko od A-Z zrobił sam, ale nadal mam zgrzyt z tytułem. Od kiedy producenci mają status gościa na płycie?
polski rap gówno
bez gości i bez fanów XD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>