Black C

Black C

video
dodano: 2013-10-15 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

RBL's Black C - Breaded Out ft. A.R.

Ostatni żyjący przedstawiciel klasycznego kalifornijskiego kolektywu RBL Posse (a zarazem jeden z tych weteranów, którzy niezmiennie trzymają poziom - patrz świetny album "70's Baby"), Black C nie ustaje w promocji swojego ostatniego materiału zatytułowanego "Still Ruthless". Efektem jest klip do numeru "Breaded Out", który prezentuje nam stary dobry uliczny rap z Bay Area.

dodano: 2013-10-09 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

RBL's Black C - The Streets Crazy ft. Mac Mall

Nagrane w duecie z Mac Mallem "The Streets Crazy" to kolejny singiel, promujący ostatni solowy album Black C z RBL Posse - wydane w zeszłym roku "Still Ruthless". Jest to także jeden z najlepszych kawałków, jakie znajdziecie na tym krążku, więc mam nadzieję, że numer i klip zachęcą osoby, które nie miały jeszcze okazji sprawdzenia tego materiału, do zaznajomienia się z tą pozycją. Cali baby!

dodano: 2013-06-18 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Black C - Cup of Game ft. Rappin' 4-Tay, Yella

Black C to jeden z tych kalifornijskich weteranów, którzy w ostatnich latach utrzymują najrówniejszą formę i wciąż potrafią zaskoczyć świeżością i poziomem mimo stawiania na klasyczne westcoastowe brzmienie. Sprawdźcie jego najnowszy singiel z udziałem innych legend - Rappin' 4-Taya i Yelli, który poza leniwym i wpadającym w ucho bitem oferuje porcję refleksji dotyczących rapgry.

video
dodano: 2012-11-19 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Black C - I Smoke

Najnowszy album ostatniego żyjącego członka legendarnego RBL Posse ukaże się w sklepach już jutro. Dzisiaj mamy dla was oficjalny klip do singla "I Smoke", którego brzmienie zalatuje z lekka klasycznym Bay Area lat 90-tych. Szykuje się dobra produkcja, którą warto sprawdzić więc polecam zaopatrzyć się w krążek "Still Ruthless" przy najbliższej nadarzającej się okazji.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-24 15:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Weteran kalifornijskiej sceny i ostatni żyjący przedstawiciel legendarnego kolektywu RBL Posse wyda wkrótce swój najnowszy album. Premiera solowej płyty Black C - "Still Ruthless" odbędzie się 20 listopada a my znamy już tracklistę krążka razem z grafiką!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-08-21 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)


Po bardzo dobrze przyjętym "70's Baby", który okazał się jednym z najlepszych albumów roku 2010 - Black C, członek legendarnej ekipy RBL Posse, powraca z nowym materiałem!
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-02-06 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)
Ten album to doskonały przykład na to, że obecnie ukazuje się tyle dobrej muzyki, że nawet będąc wielkim fanem kalifornijskiego rapu z okolic Bay Area i próbując sprawdzić wszystko, co powinno być warte uwagi można przespać świetny materiał i pominąć go w podsumowaniu roku. Damn it...

"70's Baby" ogarnąłem, widząc ten tytuł któryś kolejny raz w podsumowaniu a ostatecznie przesądziło zestawienie Grabiszczego. Pierwsza reakcja brzmiała "dlaczego dopiero teraz". To soczysty westcoastowy materiał, który spodoba się jednak także fanom eastcoastu i klasycznych soulowych sampli. Brzmi zaskakująco?