Ne-Yo

Ne-Yo

kategorie: USA, Świat, Hip-Hop/Rap, Premiery, R&B
dodano: 2022-07-17 20:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

No i mamy początek tygodnia. Po odespaniu festiwalowych wrażeń czas zatem na poszperanie w najważniejszych premierach minionych siedmiu dni.

kategorie:
dodano: 2022-07-17 16:19 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album od jednej z największych gwiazd R&B.

Stream:

 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-12-29 19:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po dwuletniej przerwie słynny wokalista atakuje nowym solo, na którym wspierają go Juicy J czy ScHoolboy Q. Premiera USA - 27.01., natomiast międzynarodowa - 16.02.

Tracklista:

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Pop, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-08 21:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Ne-Yo ze skromnego piosenkarza R'n'B zawodzącego w każdym utworze o tym, jak to dziewczyna złamała mu serce, w ostatnich latach wyrósł na gwiazdę światowego formatu. Muzyka w tych czasach akurat jest taka, że wokalista stał się tak popularny nie z powodu swoich zdolności wokalnych, a głównie dzięki umiejętności robienia klubowych hitów w rytmach a'la r'n'b. Podobnym kawałkiem jest jego najnowszy singiel "She Knows". Wspierany jest tutaj przez Juicy'ego J'a, który idealnie odnajduje się na świetnym bicie Dr. Luke'a i powoli staje się ulubionym raperem artystów pop chcących nadać swojej twórczości trochę "ulicznego" sznytu. "She Knows" jest drugim singlem po "Money Can't Buy" z Jeezym, promującym album Ne-Yo "Non-Fiction". Teledysk możecie obejrzeć w rozwinięciu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski
dodano: 2013-06-12 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

W tej chwili obydwaj mieszkają w słonecznej Kalifornii, a ich współpraca zdarza się coraz częściej - mowa oczywiście o Tyga i Wiz Khalifie. Kolejną okazją do wspólnego numeru jest singiel DJ'a Felli Fela znanego z pracy na antenie Power 106. Numer "Reason To Hate" dodatkowo wokalami ubarwił Ne-Yo, a efekt ma całkiem spory hitowy potencjał. W rozwinięciu znajdziecie oficjalne video, póki co dostępne w exclusive'ie MTV.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-15 13:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 5)

Powiedzieć, że French Montana przesadził, mianując nadchodzące "Excuse My French" (premiera 21. maja) najlepszym albumem dekady, to nic nie powiedzieć, ale jedno trzeba mu oddać: promujące krążek numery stoją na cholernie wysokim poziomie. Podobnie wygląda to w przypadku nowo poznanego "We Go Where Ever We Want" z gościnnym udziałem Ne-Yo i Raekwona. Niektórzy powiedzą pewnie, że to rujnowanie klasycznego "Ice Cream", ale moim zdaniem utwór został odświeżony w całkiem przyjemny sposób, a poza tym - skoro sam Chef nie ma nic przeciwko... Co myślicie? Świętokradztwo czy jednak nie? Odsłuch w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2012-10-29 20:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Specjalnym fanem twórczości Ne-Yo nie jestem, choć jeśli chodzi o dzisiejsze R&B z pewnością jest jedną z barwniejszych postaci. Ale jego nowy singiel "Should Be You" wrzucić musiałem. Dlaczego? Z uwagi na Fabolousa, który swoją zwrotką trochę pozamykał grę.

kategorie: Audio, News
dodano: 2010-06-06 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)
"Beautiful Monster" bez wątpienia nie był tym, na co czekaliśmy. Przesycony plastikiem i klubową elektroniką numer przytłaczał to, co u Ne-Yo najlepsze i równał go z miałką popową papką.

Jednak może to tylko jednorazowy wypadek przy pracy? Mamy dla was drugi numer promujący nadchodzące "Libra Scale"