Diddy

Diddy

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, R.I.P.
dodano: 2023-10-11 18:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Temat morderstwa 2Paca wciąż rozgrzewa świat hip-hopu. Niedawno swoje zdania w tej sprawie przedstawili między innymi Ice-T i Suge Knight, a teraz trzy grosze dodał 50 Cent.

Tagi:
dodano: 2023-09-16 19:26 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Koniec tygodnia to już tradycyjnie podsumowanie najważniejszych premier tygodnia. Jedziemy!

kategorie:
dodano: 2023-09-16 16:40 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Nowy album Diddy'ego.

Tracklista:

Tagi:
video
dodano: 2023-06-11 17:45 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W zeszłym miesiącu reprezentant nowojorskiej ekipy Griselda, Benny The Butcher po raz pierwszy pojawił się w Polsce w ramach swojej światowej trasy Thank God I Made It Tour. To, co nastąpiło natomiast po koncercie śmiało możemy określić jedną z najbardziej zajawkowych akcji w historii Popkillera. Całonocna sesja w studiu z Bennym i Maro Music, zwieńczona prawie 20-minutowym wywiadem przed naszą kamerą o 6 rano - takiego scenariusza sami byśmy nie wymyślili.

Pomimo zarwania nocki, Benny był bardzo chętny do rozmowy, dziękując nam na wstępie za to, że tyle czekaliśmy, oraz zrobił na nas osobiście ogromne wrażenie - charyzma, elokwencja, pewność siebie i dużo wyczerpujących, a zarazem konkretnych odpowiedzi. Jednym słowem, świetny rozmówca! Reprezentant Griseldy opowiedział nam m.in. o przełomowym "Burden of Proof" z Hit-Boyem, erze wydawania mixtejpów w latach 2000., relacji z J. Cole'em nad "Johnny P's Caddy", czy historiach, które kryje dom widoczny na tylnej okładce "Tana Talk 4". Wychowanek Buffalo ujawnił też, co Diddy sądził na temat "Ten More Commandments" - jego przeróbki "10 Crack Commandments" The Notoriousa B.I.G., wspomniał współpracę z DMX'em, wyjaśnił swoje zamiłowanie do "Rodziny Soprano" oraz zdradził znaczenie tytułu nadchodzącego albumu "Everybody Can't Go". Zapraszamy do oglądania!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-10-18 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Jadakiss napisał teksty do jednych z najbardziej klasycznych numerów Diddy'ego. Okazuje się jednak, że nie było to zajęcie, które szczególnie lubił.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-03-21 08:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Trochę niespodziewanie Mase wypuścił nowy kawałek  zatytułowany "Oracle 2: The Liberation Of Mason Betha", w którym nie szczędzi ostrych słów pod adresem swojego dawnego szefa.

Tagi:
kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-21 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W tym roku hip-hop zagośći na gali rozdania Oscarów. "Two Distant Strangers", czyli film, w którym zagrał Joey Bada$$, a Puff Diddy był jego producentem wykonawczym, otrzymał nominację do Oscara w kategorii Best Live Action Short Film.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-04 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Czego jak czego, ale nosa do talentu i biznesowego zmysłu Diddy'emu odmówić nie można. To on był przecież mastermindem stojącym za sukcesem Bad Boy Records, na czele z Notoriousem B.I.G., którego prowadził jako producent wykonawczy. Sean Combs ogłosił, kto obecnie jest jego zdaniem najgorętszym raperem na scenie - odpowiedź może zaskakiwać.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-06 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Zawarte w dokumencie "Murder Rap: Inside The Biggie & Tupac Murders" twierdzenia Grega Kadinga (emerytowanego oficera LAPD dowodzącego oddziałem specjalnym mającym wyjasnić te morderstwa) o tym, że za zleceniem morderstwa 2Paca stał Diddy wstrząsnęły środowiskiem rapowym. Odniósł się do nich także 50 Cent.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-04 21:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)

Mija 20 lat od śmierci 2Paca a echa nadal nie milkną - dziś znów wróciły na nagłówki. Greg Kading, emerytowany oficer LAPD (policja Los Angeles), który dowodził oddziałem specjalnym prowadzącym dochodzenie w sprawie śmierci rapera poinformował publicznie, że w całej sprawie maczał palce Diddy!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-05-06 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 14)

Forbes kolejny raz zaprezentował światu swoją listę pięciu najpotężniejszych postaci w hip-hopowej branży. Wartość wszystkich podskoczyła do góry, ale obyło się bez niespodzianek, ale w stosunku do ostatniego notowania doszło do jednej zmiany, która została spowodowana dużym zamieszaniem wokół jednej z osób na liście. Całą listę możecie zobaczyć w rozwinięciu.

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-22 22:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Historia występów raperów w pełnometrażowych filmach jest długa. Można znaleźć wiele ciekawych tytułów z emcees w roli głównej - od gangsterskich filmów pokroju "Boyz N Da Hood", w którym wystąpił Ice Cube czy "Paid In Full" z rolą Cam'rona, autobiograficzne "Get Rich Or Die Tryin" 50 Centa lub słynną, oskarową "8 Milę" Eminema po komedie typu "Friday" czy stricte hip-hopowe produkcje typu "Hip hopowa myjnia" z występami Snoopa czy Dre. Teraz w świat kina wchodzi kolejny popularny raper - A$AP Rocky. Wystąpi on w filmie "Dope", którego współproducentami są Pharrell i Diddy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-10 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 32)

Ostatnie kilkadziesiąt godzin to w Stanach medialne zamieszanie wokół wydarzeń na urodzinach DJ-a Khaleda. Od plotek w postaci "czyżby Diddy rzeczywiście pobił Drake'a i wysłał go do szpitala" lub "czy poszło o Cassie czy o kasę" przechodzimy jednak do konkretów kręcących się o dziwo wokół muzyki. Wygląda na to, że powodem mocnej sprzeczki dwójki gwiazd był... bit.

Tagi:
dodano: 2014-11-01 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przebijać można się długo - King Los ma 32 lata a na debiutancki album nadal czeka, jednak jego popularność w ostatnich kilkudziesięciu miesiącach stopniowo rośnie a zarówno udane mixtejpy jak gościnne udziały (choćby "Ocho Cinco") kazały zwrócić na niego uwagę. Odejście z Bad Boya wydawało się zagraniem va banque, jednak jak widać znajomość i trasa z Kid Inkiem dały swoje - Los ujawnił, że podobnie jak Ink czy wcześniej A$AP Rocky podpisał kontrakt z powiązanym z Sony RCA Records, możemy więc spodziewać się, że prace nad studyjnym krążkiem w końcu ruszą z kopyta.

Tagi:
dodano: 2014-06-21 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Troy Ave jest znany z tego, że pielęgnuje klasyczne brzmienie Nowego Jorku, ale przy okazji nadaje mu nowej jakości i świeżości. Teraz raper, który został wybrany do grona Freshmanów XXL 2014 wydał ciekawy remix do kawałka "Your Style", na którym pierwotnie gościnnie udziela się Lloyd Banks. Troy'owi na wspólny track udało się zebrać dwie legendy, których dwie ksywki obok siebie zawsze jest miło oglądać - Diddy'ego i Ma$e'a oraz reprezentanta Atlanty T.I.'a. Wieść o tym, że Mase ma wskoczyć na bardzo "jiggy" bit Chase N Cashe'a zaciekawiła wszystkich i trzeba przyznać, że raper z Harlemu nie zawiódł. "Your Style (Remix)" możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

Strony