Jadakiss był ghostwriterem Diddy'ego: "Nienawidziłem tego"

Jadakiss napisał teksty do jednych z najbardziej klasycznych numerów Diddy'ego. Okazuje się jednak, że nie było to zajęcie, które szczególnie lubił.

Niedawno członek The Lox był gościem podcastu Smoke DZA The Personal Party Podcast. Podczas programu raper wypowiedział się o tym, co czuł, kiedy tworzył teksty dla Puffy'ego. "Naprawdę tego nienawidziłem. Jak napisałem 'All About The Benjamins', 'Señoritę', 'Victory' i parę remiksów, zauważyłem, że to zabiera zbyt dużo mojej energii. Nie wiedziałem, jak mam się w niego zmienić. To nie było tak, że on był gościem, którego znałem całe życie i mogłem go opisać tak, jak uważałem. Nie myślałem też, że mogę napisać wersy dla siebie i mu je po prostu dać, bo uważałem, że by do niego nie pasowały" powiedział Jada. "On miał za dużo forsy, ja byłem mocno na ulicy. Mój umysł nie mógł myśleć o Versace albo o byciu na takim poziomie bogactwa" - dodał.

Później kontynuował: "Miałem problem z pisaniem dla niego, ale on mi tylko mówił: 'Daj mi to, co ty byś napisał dla siebie.' Mówię mu: 'Przecież to nie będzie do ciebie pasować', ale on zawsze wiedział, jak zrobić tak, żeby pasowało."

Puff Daddy - It's All About The Benjamins (Remix) (Official Music Video) [HD]

Tagi: 

Anonim
Lubię i szanuję Puff Daddy'ego/PDiddy'ego ale nigdy go nie uważałem go za zajebistego rapera bardziej jako dobrego biznesmena a The Lox to już inna bajka

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>