Mase

Mase

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-03-21 08:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Trochę niespodziewanie Mase wypuścił nowy kawałek  zatytułowany "Oracle 2: The Liberation Of Mason Betha", w którym nie szczędzi ostrych słów pod adresem swojego dawnego szefa.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-03 19:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Kto by pomyślał, ze konflikt na linii Cam’ron - Mase będzie kogokolwiek elektryzował w 2017 roku? Weterani sceny postanowili znowu rzucić sobie do gardeł, pogodzić się, a później stwierdzić, że to jednak nie koniec w zaledwie kilka dni. Wszystko zaczęło się od dissu "The Oracle” Mase’a - po kilkunastu latach postanowił on odeprzeć ataki Killa Cama, który od dawna kierował w jego stronę wiele prześmiewczych linijek...

Tagi:
kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-06 18:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Znany i lubiany w środowisku hip-hopowym serial "Entourage", w którym grał raper Saigon, a pojawiali się m.in. 50 Cent czy Eminem, doczekał się swojej kinowej wersji, która trafiła do amerykańskich kin wczoraj (2 czerwca). W Polsce film ten obejrzeć będziemy mogli dopiero 19 czerwca, ale już teaz możemy wyobrazić sobie klimat produkcji dzięki opublikowanemu soundtrackowi. Wśród artystów, którzy użyczyli swoich utworów na potrzeby filmu znaleźć możemy m.in. Jim Jonesa, Mobb Deep, Mase'a, grupę Tha Dogg Pound, Noreagę oraz Pharella Williamsa! Pełną listę utworów możecie sprawdzić w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-05 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Jego powrót był zapowiadany dość szumnie, w końcu ta żywa legenda Bad Boy Records swój ostatni album datuje na aż 2004 rok... Mieliśmy już singiel "Nothing" poparty słonecznym letnim klipem. Mimo tego, że Mase na ogół zawsze wywoływał skrajne emocje kawałek ten raczej trafił w gusta słuchaczy. Rok 2014 pomału dobiega końca, a my nadal nie znamy daty premiery "Now We Even". Pewne jest jednak, że raper w studio gości regularnie. Właśnie wrzucił w sieć 2 remixy dobrze znanych wszystkim utworów.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-25 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 3)

Mase najwyraźniej chce bardzo zaistnieć na scenie po latach przerwy. Po przesłankach o powrocie usłyszeliśmy już singiel "Nothing", a dziś docierają do nas jeszcze ciekawsze informacje. Otóż oprócz gospodarza w następnym singlu usłyszymy Ricka Rossa i Kanye Westa. Kawałek ma nosić tytuł "Billboard" i jeszcze bardziej rozpromować album zapowiedziany na październik tego roku. Kolejnym krokiem promocji ma być klip do pierwszego singla. Co powiecie na taką mieszankę? Czekacie na powrót Mase'a?

Tagi:
dodano: 2014-06-21 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Troy Ave jest znany z tego, że pielęgnuje klasyczne brzmienie Nowego Jorku, ale przy okazji nadaje mu nowej jakości i świeżości. Teraz raper, który został wybrany do grona Freshmanów XXL 2014 wydał ciekawy remix do kawałka "Your Style", na którym pierwotnie gościnnie udziela się Lloyd Banks. Troy'owi na wspólny track udało się zebrać dwie legendy, których dwie ksywki obok siebie zawsze jest miło oglądać - Diddy'ego i Ma$e'a oraz reprezentanta Atlanty T.I.'a. Wieść o tym, że Mase ma wskoczyć na bardzo "jiggy" bit Chase N Cashe'a zaciekawiła wszystkich i trzeba przyznać, że raper z Harlemu nie zawiódł. "Your Style (Remix)" możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-17 19:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 3)

To, że Mase powróci z nowym materiałem jest wiadome już od jakiegoś czasu. Dziś jednak oprócz potwierdzenia zapowiedzi dostajemy pierwszy muzyczny przedsmak krążka. Utwór to mocno imprezowe uderzenie przywołujące od razu na myśl ciepłe, letnie klimaty. "Now We Even" trafi na półki sklepowe jeszcze w tym roku. Dotychczasową dyskografię rapera zamyka "Welcome Back" z 2004 roku. Czy Mase pozostał fresh? Oceńcie sami.

Tagi: