Project Pat

Project Pat

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-10 18:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

W rapie pojawiały się czasami kawałki typowo hmm "rodzinne", jednak tutaj mamy przykład typowo braterskiej (dosłownie) współpracy. Dwójka weteranów sceny zaprezentowała właśnie klip promujący mixtape "Cheez N Dope 3".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-17 18:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Twerk święci prawdziwe triumfy popularności w Stanach. Jego temat pojawia się na wielu produkcjach rapowych, a roznegliżowane kobiety pokazują go w co drugim mainstreamowym klipie... Jednak temu fenomenowi nie widać końca. Kolejną osobą nawiązującą do tego tańca jest weteran, który jednak nigdy nie święcił solowo nadzwyczajnych sukcesów - Project Pat. Numerem "Twerk It" zapowiada swój nadchodzący mixtape "Cheeze N Dope 3". By zwrócić większą uwagę na ten singiel zebrał całkiem ciekawą utytułowaną ekipę. Co wyszło? Sprawdźcie w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-07-15 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jedni promują swoje ubrania, a (widziany przez nas na żywo na Splashu niespełna dwie doby temu) Wiz... własne zioło. To właśnie "Khalifa Kush" jest bohaterem drugiego klipu promującego nadchodzące "Blacc Hollywood", który dla odmiany po trapowym "We Dem Boyz" serwuje nam klimaty bardziej osadzone w stylistyce Wiza - wspieranego tym razem przez dwie legendy Memphis, Juicy J'a i Project Pata. Premiera płyty już 19 sierpnia.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-25 00:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Blacc Hollywood this summer" - napisał Wiz na swoim profilu, załączając do kompletu najnowszy singiel. W "KK" gościnnie usłyszymy dwie legendy Memphis - Juicy J'a w otoczeniu Khalify widzieliśmy już wielokrotnie, tym razem dołączył do niego starszy brat Project Pat.

video
dodano: 2013-12-27 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Co robi starszy brat Juicy J'a tuż po świętach? Promuje swój ostatni mixtape "Cheez N Dope 2" teledyskiem. Klip powstał do numeru "Flippin N Stackin" i nie zobaczymy w nim nic nadzwyczajnego. Jednak warto przypomnieć sobie o ostatnim projekcie Patricka z Memphis.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-01-13 18:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 2)

Project & Nasty Mane - Sak Full

Kilka dni temu, poprzez wydanie darmowego albumu (do pobrania tutaj), przypomniał o sobie niejaki Project Pat. Niełatwo znaleźć w tym wydawnictwie zbyt wielu jasnych punktów, niemniej - powyżej teledysk do całkiem niezłego "Sackfull". Numer ten od biedy mógłby wyjść w jednym pakiecie z "Bandz A Make Her Dance" młodszego brata Projecta; obydwa robią zapewne niemałe zamieszanie w specjalnego rodzaju klubach. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-08-02 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)
Już 28 sierpnia światło dzienne ujrzy drugi mainstreamowy album Wiza zatytułowany "Only Nigga In First Class". Wśród fanów wywołuje on równie dużo nadziei jak i obaw. Ci bardziej kumaci zdają sobie sprawę, że najlepsze numery tego wytatuowanego chudzielca z Pittsburgha znajdowały się na mixtape'ach.

Mamy dla was numer, w którym obok Khalify gościnnie pojawia się Project Pat, starszy brat Juicy J'a, który ostatnio w Wizie zakochał się nie bez wzajemności. Numer nie pochodzi z "O.N.I.F.C". W ogóle nie wiadomo skąd pochodzi, co mogłoby sugerować, że może być dobry. Czy tak jest?