Apathy

Apathy

kategorie:
dodano: 2024-04-13 15:32 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Apathy.

Tracklista:

01. Connecticut Formal
02. Hammond Court Kids
03. No One Can Hear You Scream in Space
04. Vacation
05. Jackie O
06. Fenwick feat. Kappa Gamma
07. Never Change feat. Little Vic
08. Around the Planet
09. Eazy Money
10. Todd Mcfarlane feat. Celph Titled
11. Kingdom of the Coroner
12. Tick Tock Tick

Tagi:
kategorie:
dodano: 2022-12-11 21:11 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album Apathy, Stu Bangas.

Tracklista:

01. The Kingdom of God
02. Malediction feat. Pharoahe Monch
03. Green Olives
04. No Time to Waste feat. Jadakiss
05. Cry
06. Face Down feat. Sick Jacken
07. Disgusting feat. Black Thought
08. Draw Blood feat. Esoteric
09. One Man Army
10. Mk Ultra feat. Celph Titled
11. The Devil's Frequency feat. RJ Payne

kategorie:
dodano: 2018-03-31 10:16 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Apathy to jeden z tych raperów, których nie zobaczysz w teledyskach z szybkimi furami, twerkującymi dziewczynami i lejącym się szampanem. Dla wszystkich, którzy lubią naklejać łatki z nazwą "prawdziwy Hip-Hop" ta ksywka powinna być dobrze znana.

kategorie:
dodano: 2017-10-02 12:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Połączenie sił członków Army of The Pharaohs i D.I.T.C. i porcja brudnego klasycznego rapu w najlepszym wydaniu. Koncept albumu nawiązuje do przemian gospodarczych w ZSRR zapoczątkowanych przez Michaiła Gorbaczowa.

dodano: 2017-08-15 11:21 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 2)

Co łączy nowy album Apathy x O.C. oraz Slaine x Termanology i Heavy Metal Kings 2? Ano to, że wszystkie trzy krążki swoją premierę będą miały jesienią tego roku i na wszystkie trzy było nam czekać kilka lat. To tak w ramach wstępu, by info o żadnym z tych projektów nie umknęło.

Perestroika, czyli nazwa albumu to oczywiście odwołanie do przemian gospodarczych w ZSRR, a w tym wypadku to raczej zrobienie czegoś nowego na bazie starych patentów. Premiera albumu to 22 września, na stronie demigodzstore.bigcartel.com można składać pre-order. Poniżej pierwszy singiel i teledysk - choć dla mnie, nic odkrywczego. Czekamy na całość.

dodano: 2017-05-19 14:42 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

Dosłownie chwilę temu na kanale youtube Apathy pojawił się teledysk promujący najnowszy krążek Blacastan pod tytułem "The Uncanny Adventures of Watson and Holmes". Za produkcje na albumie odpowiada Stu. Płyta pojawi się półkach sklepowych już 9 czerwca, pre-order można składać na brutalmusic.org.

Tagi:
dodano: 2017-02-21 14:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

Co prawda nie minęło dużo czasu od premiery "Connecticut Casual", jednak odkąd Apathy wypuścił singiel "The Grand Leveler", minęły już prawie trzy lata. A jaki jest to singiel? Potężny! Przede wszystkim w ucho wpada beat, który zrobił Smoke The World. Tematyka jest również arcyciekawa, wprowadzająca słuchacza w tajemniczy świat wolnomularstwa...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-11 11:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

The wait is over! Po wielu latach oczekiwań wygląda na to, że jesteśmy na ostatniej prostej do premiery "The Reformation", a przeddzień startu pre-orderów Bishop Lamont wypuszcza przesiąknięty mocno politycznie singiel "Un-American" na bicie Paula Cabbina, z gościnnym udziałem Ryu i Apathy z Demigodz. Czy warto było na ten album tyle czekać? Przekonajcie się sprawdzając przedsmak w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-23 22:26 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

Pojawił się kolejny, świetnie obsadzony singiel promujący zbliżające się solo jednego z faraonów - Apathy. Płyta będzie nosić tytuł "Handshakes with Snakes".  Jeżeli zainteresuje was singiel, to pre-order możecie składać na stronie http://demigodzstore.bigcartel.com/

Tagi:
kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-01-29 19:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Wszyscy gotowi? Kevlary są? No to ruszamy w kolejną wybuchową przejażdżkę z Drive By. Tym razem wysokiej klasy amunicję dostarczyli profesjonalni liryczni killerzy, tacy jak Freddie Gibbs, Apathy, Willie the Kid wraz z Royce'em da 5'9"... Mamy też porcyjkę nowych dźwięków od houstońskiego tuza rap-sceny Z-Ro, nowojorskiego MC z legendarnego składu Brand Nubian - Grand Puby... A także świeżutką produkcję wprost od zaprzyjaźnionego króla boom-bapu Marco PoloAction!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-18 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Na linii Army Of The Pharaohs - Diggin In The Crates doszło już raz do bardzo ciekawej kooperacji, której efektem był wspólny album Celph Titled & Buckwild. Wygląda na to, że w tym roku czeka nas kolejna i to nie mniej obiecująca... Apathy zapowiedział bowiem skrzyżowanie mikrofonów z one and only O.C.!

Tagi:
video
dodano: 2014-03-21 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 3)

Apathy - The Grand Leveler

Tego rapera kojarzyć możecie z ekip Army of the Pharaohs lub Demigodz (której de facto jest założycielem). Już 3 czerwca powinniśmy otrzymać od niego nowy solowy materiał zatytułowany "Connecticut Casual". Póki co w ramach zapowiedzi otrzymujemy singiel "The Grand Leveler" na świetnym bicie od Smoke The World. Kawałek wypada naprawdę dobrze, więc wszyscy fani wykonawcy powinni już zacząć zacierać ręce na zbliżajacy się krążek.

kategorie:
dodano: 2014-03-20 21:28 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Nowy album prominentnego undergroundowego gracza, członka supergrup Army of the Pharaohs i Demigodz. "Connecticut Casual" zawierać będzie produkcje od Da Beatminerz, The Doppelgangaz i Teddy'ego Roxpina. 

Tracklista: 

Tagi:

Strony