Ryu

Ryu

dodano: 2016-09-20 14:30 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 3)

Pierwsza płyta Ryu swoją premierę miała 9 września, a dzień wcześniej raper wypuścił kolejny singiel promujący jego wydawnictwo. "The One" to mocny singiel, gdzie raper oczywiście nawija, że jest najlepszy i że zasługuje na cala atencję - wcale się w swoich przekonaniach nie myli. Dobry, samplowany kawałek (Bjork), przy którym nie można przejść obojętnie. 

kategorie:
dodano: 2016-09-05 10:56 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

Ryu jakiś czas temu wypuścił pierwszy singiel z nadchodzącego solowego albumu "Tanks For The Memories". Premiera płyty będzie w tym tygodniu, bo już 9 września. Cedek, albo wosk - jak kto woli, jest do zamówienia oczywiście na stronie http://demigodzstore.bigcartel.com/

Warto sprawdzić singiel, jak i cała płytę, bo jest to jego swego rodzaju debiut. A jeżeli nie jesteście przekonani singlem, to zachęcam sprawdzić jego wcześniejsze nagrywki z Faraonami, albo choćby track "Did It To Myself" na bicie Apathy. 

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-11 11:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

The wait is over! Po wielu latach oczekiwań wygląda na to, że jesteśmy na ostatniej prostej do premiery "The Reformation", a przeddzień startu pre-orderów Bishop Lamont wypuszcza przesiąknięty mocno politycznie singiel "Un-American" na bicie Paula Cabbina, z gościnnym udziałem Ryu i Apathy z Demigodz. Czy warto było na ten album tyle czekać? Przekonajcie się sprawdzając przedsmak w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-11-27 17:30 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)

Powroty, wspólne albumy, kolaboracje, współprace przeróżnych artystów
na przestrzeni ostatnich miesięcy to rzecz w żaden sposób zadziwiająca. Kolejną ekipą, która w najbliższym czasie połączy swe siły by wydać wspólny materiał, jest skład o nazwie The Demigodz! Nie muszę Was już chyba zachęcać do sprawdzenia ich nowego numeru, który został kilka dni temu udostępniony przez Apathy'ego.