The Reformation

The Reformation

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-23 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Dokładnie tak, to nie jest żaden fake - po ponad 10-ciu latach jakie minęły od pierwszych szumnych zapowiedzi tego krążka nareszcie poznaliśmy datę premiery wyczekiwanego przez ostatnią dekadę debiutanckiego albumu Bishop Lamonta. "The Reformation" oficjalnie zadebiutuje w sklepach już 26 sierpnia!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-11 11:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

The wait is over! Po wielu latach oczekiwań wygląda na to, że jesteśmy na ostatniej prostej do premiery "The Reformation", a przeddzień startu pre-orderów Bishop Lamont wypuszcza przesiąknięty mocno politycznie singiel "Un-American" na bicie Paula Cabbina, z gościnnym udziałem Ryu i Apathy z Demigodz. Czy warto było na ten album tyle czekać? Przekonajcie się sprawdzając przedsmak w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-07-28 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Ile to już lat czekamy na słynną "Reformację" Bishop Lamonta? Były już tony zapowiedzi, kilka singli i teledysków a albumu jak nie było, tak nie ma. Teraz dostajemy kolejny singiel, reklamowany jako pierwszy(co się stało z poprzednimi?) z mającego się ukazać pod koniec tego roku(sic!) krążka - "Bruce Lee Music", będący hołdem dla legendy sztuk walki i kina akcji numer, do którego swoje trzy grosze w postaci skreczy dorzucił DJ Revolution.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-27 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Temat debiutu Bishop Lamonta powraca co jakiś czas niczym bumerang. Większość słuchaczy straciła już nadzieję, że były protegowany Dr. Dre kiedykolwiek wyda legalny album. Po kolejnym mixtapie "The Layover" po raz kolejny nastała cisza, którą postanowił przerwać teraz sam zainteresowany, publikując numer "Ol' Skool", pochodzący według zapowiedzi z długo wyczekiwanej płyty "The Reformation" - jak wam się podoba?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2012-01-07 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)


Już prawie 6 lat minęło od momentu, kiedy świat po raz pierwszy dowiedział się o "The Reformation". W tym czasie Bishop Lamont zapowiadał premierę swojego debiutanckiego albumu niezliczoną ilość razy, publikując przy okazji dwa "oficjalne" single promujące ten materiał - "Feel On It" oraz "Grow Up".
Były protegowany Dr. Dre nie był jednak w stanie przebić się przez zakulisowe układy, rządzące dzisiaj przemysłem muzycznym i przy braku wsparcia własnej wytwórni oraz radiowej blokadzie wspomnianych przeze mnie utworów przez Interscope, raper postanowił opuścić okręt Aftermath stając się panem własnego losu.