Bishop Lamont "Sodom & Gomorrah" - pierwszy singiel z "The Reformation"!Już prawie 6 lat minęło od momentu, kiedy świat po raz pierwszy dowiedział się o "The Reformation". W tym czasie Bishop Lamont zapowiadał premierę swojego debiutanckiego albumu niezliczoną ilość razy, publikując przy okazji dwa "oficjalne" single promujące ten materiał - "Feel On It" oraz "Grow Up".
Były protegowany Dr. Dre nie był jednak w stanie przebić się przez zakulisowe układy, rządzące dzisiaj przemysłem muzycznym i przy braku wsparcia własnej wytwórni oraz radiowej blokadzie wspomnianych przeze mnie utworów przez Interscope, raper postanowił opuścić okręt Aftermath stając się panem własnego losu.
Wygląda więc na to, że nic nie stoi już na przeszkodzie, aby długo oczekiwany debiut ujrzał wreszcie światło dzienne w 2012 roku a nasze nadzieje dodatkowo pobudza opublikowany 2 stycznia pierwszy, oficjalny singiel z tej pozycji - "Sodom & Gomorrah".
Utwór, który wyprodukował współpracujący wcześniej z artystą King Karnov to solidny numer, któremu jednak brak siły ognia cechującej poprzednie kawałki reprezentanta Carson jak "Bitches On My Dick", "I Dominate" czy "Blow Yo Mind". Większość fanów spodziewała się na pewno mocnego bangiera, który rzuci ich na kolana a zamiast tego otrzymali jedynie porządny materiał, który wciąż pozostawia niestety sporo wątpliwości pod adresem "The Reformation"...

Premiera teledysku przewidziana jest na 12 stycznia - audio do sprawdzenia poniżej:
Anonim
Fajna nawijka, ale ten bit:/
Anonim
całkiem fajne...
Anonim
Am Wejting For Yt! niech to wydaje już, spory sztos może być!
Anonim
łejting* Dre mu chciał zjebać kariere, jak swoja własną ale mu sie nie udało.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>