Blacastan

Blacastan

dodano: 2017-05-19 14:42 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

Dosłownie chwilę temu na kanale youtube Apathy pojawił się teledysk promujący najnowszy krążek Blacastan pod tytułem "The Uncanny Adventures of Watson and Holmes". Za produkcje na albumie odpowiada Stu. Płyta pojawi się półkach sklepowych już 9 czerwca, pre-order można składać na brutalmusic.org.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-02-21 18:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)

Raz na jakiś czas w sieci pojawiają się informacje o premierach kawałków popularnie zwanych posse-cutami. Dziś mam przyjemność przedstawić Wam kawałek zatytułowany "Visionaries". Kogo usłyszycie za mikrofonem? Jedziemy: M-Dot, Jaysaun, Nutso, Block McCloud, Blacastan, B.A.M, Chaundon, Tribeca, Shabaam Sahdeeq. Robi wrażenie, prawda? Dodajmy niezawodnego DJ'a Low Cuta na bicie oraz DJ'a Family Tyza, który dodał swoje cuty. Zachęciłem?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-11-27 17:30 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)

Powroty, wspólne albumy, kolaboracje, współprace przeróżnych artystów
na przestrzeni ostatnich miesięcy to rzecz w żaden sposób zadziwiająca. Kolejną ekipą, która w najbliższym czasie połączy swe siły by wydać wspólny materiał, jest skład o nazwie The Demigodz! Nie muszę Was już chyba zachęcać do sprawdzenia ich nowego numeru, który został kilka dni temu udostępniony przez Apathy'ego.