M-Dot

M-Dot

kategorie:
dodano: 2023-05-07 22:02 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album M-Dota.

Tracklista:

Tagi:
video
dodano: 2022-02-06 21:43 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Dziś na kanał Peji trafił klip promujący wydaną w 2020 roku EP-kę "AR-15" współtworzoną z Magierą. W numerze "Next level" poznaniaka wsparł amerykański MC, M-Dot, a swoje scratche dograł DVJ. Rink.

kategorie:
dodano: 2018-09-16 19:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

MW: Welcome to Hip Hop Kemp! Is it Your first time at this festival? 

M: Yeah, first time. I'm honored to be here. 

MW: Thank You for an amazing show - I think it was the most energy we've had at the festival. 

M: Really? These are very kind words, considering how many great MC's are here. 

MW: How do You feel after the show? 

M: I wanna perform more!

MW: It really is true, that You have unlimited amounts of energy... 

Tagi:
dodano: 2018-09-16 19:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Na tegorocznym Hip Hop Kempie odbyłem małą pogawędkę z jednym z najciekawszych wymiataczy podziemia, szybkostrzelnym M-Dotem. Przemiły MC, którego prawdziwe imię brzmi Michael Januario, to najbardziej niesamowity zajawkowicz, z jakim miałem okazję rozmawiać - dysponujący nieskończoną energią (nawet po wybuchowym koncercie w kempowym hangarze o 3 w nocy), uśmiechnięty od ucha do ucha M-Dot z radością przyjął propozycję wywiadu. Pogadaliśmy sobie o jego inspiracjach, o najbardziej pamiętnym koncercie, opisywanym przeze mnie wczoraj albumie "egO anD The eneMy" i pomysłowych teledyskach doń nakręconych, a także o nadchodzącym projekcie.... Zapraszam do lektury! 

Tagi:
dodano: 2018-09-15 19:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Jednym z najlepszych koncertów tegorocznego Hip Hop Kempu był bezapelacyjnie występ reprezentanta Bostonu M-Dota. Pomimo nieludzkiej pory - 3 w nocy - Michael i jego ekipa EMS zaserwowali energetyczną boom-bapową bombę, która rozpaliła hangar do białości... Przesympatyczny Michael jest cenionym reprezentantem podziemia, mającym za sobą niemały staż w grze (znany jest także czytelnikom Popkillera, Rafał Poros przeprowadzał z nim kiedyś wywiad) - wciąż jednak bardzo, bardzo niedocenianym. Uważam, że to ogromny błąd - a debiutancki album M-Dota, "egO anD The eneMy" (przyjrzyjcie się uważnie, a zrozumiecie, że ta pisownia jest poprawna) to idealny zbiór argumentów na potwierdzenie tej tezy. Zapnijcie pasy, będzie gorąco....

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-25 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)
Praverb the Wyse

Kilka dni temu dotarła do nas smutna informacja o śmierci Praverb the Wyse'a. Był on człowiekiem jakich mało. Nie znałem go osobiście, ale wymieniliśmy razem kilkaset maili, rozmawiając o wszystkim- począwszy na muzyce, a na życiu prywatnym skończywszy. M-Dot, raper z Bostonu, którego możecie kojarzyć z nagrywek dla niemieckiej ekipy producenckiej Snowgoons czy chociażby z gościnnego udziału w numerze "Bez względu na wszystko" RDW, nagrał kilka dni temu tribute dla zmarłego McNease'a. Zapraszam do zapoznania się z nim poniżej.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-06-03 16:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Snowgoons ft M-Dot, Jaysaun & Journalist 103 - Still Real & Raw (Official Video)

Po teaserze zapowiadającym wideo do "Still Real & Raw", w końcu otrzymujemy oficjalny klip! Utwór pochodzi z ostatniego albumu od Snowgoonsów - Black Snow 2 i jest sequelem do numeru "The Real & The Raw" wydanego w 2010r.  Niemiecka grupa do nagrania utworu zaprosiła (podobnie jak 3 lata wcześniej) M-Dot'a i Jaysaun'a, a dodatkowym gościem jest członek ekipy The Left - Journalist 103.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-10 23:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pionier trójmiejskiej sceny, RDW udostępnił najnowszy klip zrealizowany do utworu „Bez względu na wszystko”, który pochodzi z wydanego nakładem wytwórni RPS Enterteyment albumu „W żyłach rap mam”. To pierwszy krążek z planowanej trylogii zatytułowanej „Między Niebem a Piekłem". Gościnny udział w singlu wzięli natomiast Peja jako RPS, Kroolik Underwood oraz M-Dot.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-02-21 18:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)

Raz na jakiś czas w sieci pojawiają się informacje o premierach kawałków popularnie zwanych posse-cutami. Dziś mam przyjemność przedstawić Wam kawałek zatytułowany "Visionaries". Kogo usłyszycie za mikrofonem? Jedziemy: M-Dot, Jaysaun, Nutso, Block McCloud, Blacastan, B.A.M, Chaundon, Tribeca, Shabaam Sahdeeq. Robi wrażenie, prawda? Dodajmy niezawodnego DJ'a Low Cuta na bicie oraz DJ'a Family Tyza, który dodał swoje cuty. Zachęciłem?

dodano: 2012-03-18 18:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)

M-Dot, czyli raper rodem z Bostonu, członek ekipy EMS, współtwórca jednego z lepszych krążków 2010 roku ("Run MPC"), zwycięzca wielu prestiżowych nagród, autor kilku mixtape'ów, postać współpracująca z takimi wyjadaczami jak m.in. Big Shug, Reef The Lost Cauze czy Big Pooh.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z tym, co Dot miał do powiedzenia w ramach wywiadu, który miałem przyjemność z nim przeprowadzić drogą mailową.

Tagi: