DJ Low Cut

DJ Low Cut

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-02-21 18:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)

Raz na jakiś czas w sieci pojawiają się informacje o premierach kawałków popularnie zwanych posse-cutami. Dziś mam przyjemność przedstawić Wam kawałek zatytułowany "Visionaries". Kogo usłyszycie za mikrofonem? Jedziemy: M-Dot, Jaysaun, Nutso, Block McCloud, Blacastan, B.A.M, Chaundon, Tribeca, Shabaam Sahdeeq. Robi wrażenie, prawda? Dodajmy niezawodnego DJ'a Low Cuta na bicie oraz DJ'a Family Tyza, który dodał swoje cuty. Zachęciłem?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-09-27 15:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)

Journalista 103 kojarzę jedynie z bycia członkiem ekipy The Left (tej od Apollo Browna)- fakt, przyznaję. Ale przeglądając kilka dni temu pewną stronę www z newsami o nowościach jakie mają miejsce w amerykańskim rapie, natknąłem się na tracklistę krążka "Reporting Live"- nadchodzącego albumu Journalista. Jeśli czyjąś płytę produkują Snowgoons, Oddisee czy też Audible Doctor, to słuchacze nie mogą przejść obok niej obojętnie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-02-27 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 5)


Ruste Juxx to postać dość... nietypowa. Powód jest prosty. Eksplozja talentu, współpraca z takimi ludźmi jak chociażby Marco Polo, rozgłos i... no właśnie, i co? Teraz względna cisza. Ok, Juxx nagrywa numery, trzyma sztamę na wielu frontach, ale nie wykorzystuje potencjału jaki w nim drzemie. A szkoda. Tym, którzy są chętni zażyć porcji surowego, mocnego rapu, polecam numer "Worldwide Roughness" z debiutanckiego krążka francuskiego DJ'a/producenta Low Cut'a ("NY Minute", premiera przewidywana jest na 19.III).