Kenn Starr

Kenn Starr

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-06-04 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 8)

Niezawodny Supastition, znany też jako Kam Moye, powraca po ponad roku przerwy z nowym solowym albumem. Poprzednie dwa wydawnictwa rapera z Północnej Karoliny, EPki "Blackboard" i "Honest Living" trzymały bardzo wysoki poziom i niejednokrotnie wracały u mnie na głośnik.

Na 10-kawałkowym projekcie "Gold Standard" artystę wsparli m.in. Kenn Starr, Boog Brown i Audessey. Oficjalny odsłuch całości w rozwinięciu, a już na dniach możecie spodziewać się naszej recenzji.

video
dodano: 2015-02-21 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Kenn Starr - Say Goodbye [prod. Black Milk] | Official Video

Pod koniec stycznia premierę miał oczekiwany od 2006 roku drugi solowy album jednego z najbardziej szanowanych tekściarzy na podziemnej scenie USA Kenna Starra. Na wydanym przez Mello Music Group "Square One" znalazło się 13 nowych numerów, w których liryczne akrobacje rapera z Wirginii wsparli m.in. Wordsworth, Supastition czy yU z Diamond District. Na wyprodukowanym w większości przez Kev Browna albumie znalazły się też 3 produkcje Black Milka - teraz dostajemy klip do jednej z nich w postaci "Say Goodbye". W rozwinięciu znajdziecie natomiast odsłuch całego "Square One".

kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-21 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Kolejny dzień, kolejny Drive By... Dziś mamy dla was nowe numery od takich legend jak Big Daddy Kane, Erick Sermon czy Black Moon, nowy track znanej i lubianej ekipy z Kentucky Nappy Roots, a także wyprodukowany przez Black Milka trzeci singiel z nadchodzącego "Square One" Kenn Starra, z gościnnym udziałem Wordswortha z eMC i Supastitiona. Gotowi?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-29 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

Początek 2015 już zapowiada się baaardzo ciekawie. Na luty zapowiedziane jest bowiem drugie solo Fashawna "The Ecology", a w styczniu dostaniemy nie tylko piąty krążek Lupe Fiasco "Tetsuo & Youth", ale też wyczekiwany przez wielu follow up do wspaniałego "Starr Status" z 2006 roku Kenna Starra. Pochodzący z Wirginii MC swoim debiutanckim krążkiem wywołał niemałą sensację w podziemiu, zapracowując zdaniem wielu na status "klasyka", a niezliczone rzesze fanów "klasycznego" brzmienia i lirycznych MC's czekały na powrót Gwiazdy z utęsknieniem...

Teraz wszystko jest już pewne - drugi album rapera ukaże się nakładem Mello Music Group już 27 stycznia, a przed Świętami dostaliśmy drugi singiel "The Definition" na bicie Black Milka, oraz pełną tracklistę.

kategorie:
dodano: 2014-12-28 17:55 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Długo oczekiwany follow up do świetnego "Starr Status" z roku 2006, drugi album rapera z Wirginii.

Tracklista:

Tagi: