Supastition "Gold Standard" - odsłuch albumu

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-06-04 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 8)

Niezawodny Supastition, znany też jako Kam Moye, powraca po ponad roku przerwy z nowym solowym albumem. Poprzednie dwa wydawnictwa rapera z Północnej Karoliny, EPki "Blackboard" i "Honest Living" trzymały bardzo wysoki poziom i niejednokrotnie wracały u mnie na głośnik.

Na 10-kawałkowym projekcie "Gold Standard" artystę wsparli m.in. Kenn Starr, Boog Brown i Audessey. Oficjalny odsłuch całości w rozwinięciu, a już na dniach możecie spodziewać się naszej recenzji.

he'sKendrickbeforeKendrick
Typowy Sup, czyli... wszystko trzyma poziom. :) Lirycznie był zawsze pro. Muzycznie trochę odtwórczo bo Praise, Croup czy Rik Marvel to odrobinę tacy uczniowie-naśladowcy Justus League (9th Wonder, Khrysis, !llmind) lub postaci pokroju Kev Brown czy M-Phasez (de facto producenci z którymi Kam nagrywał na początku). Nie zmienia to faktu, że uczniowie zdolni i kumaci dlatego wszystko hula, jak należy. Brzmienie esencjonalne, mięsiste, bez krzty eletroniki. Polecam w parze z kapitalnym, ubiegłorocznym "Honest Living" żałując, że EP-ka ta nie wyszła na fizyku, a jedynie w formie cyfrowej, bo jest czego słuchać (cała produkcja Croup). Marcin Natali - zamawiałeś fizyka ze strony Kama ??
Marcin Natali

Tak jest, właśnie dziś zamówiłem Gold Standard i Leave of Absence na CD, za obie z wysyłką 100zł :) Wysyłka jednej płyty 8 dolarów, dwóch około 10. Ogólnie wychodzi sklepowa cena, płatność paypalem, bardzo polecam. Kiedyś zamawiałem też Chain Letters i Blackboard EP na CD, wszystkie są jeszcze dostępne na http://supastition.bigcartel.com/ :) Pozdr!

i'mthe90's
W takim rapie się zakochałem...Słucham od 2002 a lata z ww. zdefiniowały dla mnie pojęcie rapu. "uczniowie zdolni i kumaci dlatego wszystko hula" umówmy się, Panowie zostawili solidne podwaliny dla młodych. Jeżeli taki rap przestanie być grany to ta muzyka umrze. Współczesne trendy nie oferują kompletnie nic. Nuda Pozdro
he'sKendrickbeforeKendrick
Też się noszę z tym zamiarem bo pisałem do nich maila czy wysyłają do Polski i koszty tak jak mówisz, a mają jeszcze "Chain Letters" pierwsze wydanie Soulspazm za 10 $ W miarę jak budżet pozwoli, planuję póki co "Gold Standard" i "Chain Letters", później płytkę jako Kam Moye i resztę. :) Pozdro. P.S.: Gratuluję wywiadu z Ras Kassem. Jest świetny ! :D
Marcin Natali

Chain Letters koniecznie, ja dostałem nawet z autografem :) Blackboard też kozacka płyta, nie wiem czy Kam Moye jeszcze dostępna bo nie widzę na stronie. Dzięki wielkie!! :) Pozdr!

he'sKendrickbeforeKendrick
Jest za 5 $. Trzeba tylko wejść w kategorię All Albums. :D
Marcin Natali

Haha racja, kozacka cena, Splitting Image akurat już mam, ale gdybym nie miał to zamawiałbym na bank:)

HipHop
Miazga! Uwielbiam go! Polecam każdemu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>