Supastition "Honest Living EP" - darmowa EPka

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-02-23 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 4)

Jeden z najlepszych tekściarzy rodem z Południa Stanów Zjednoczonych - aktywny na scenie od 12 lat Kam Moye aka Supastition w zeszłym roku powrócił po dłuższej przerwie projektem "The Blackboard EP". Teraz MC z Greenville w Północnej Karolinie uderza po raz kolejny, serwując nam na tacy nagraną wspólnie z niemieckim producentem o ksywie Croup EPkę "Honest Living EP". Całość możecie sprawdzić w rozwinięciu.

Jak mówi info prasowe, "Honest Living EP" to zbiór utworów poświęconych klasie pracującej i luźno inspirowanych podupadającą ekonomią Północnej Karoliny. Inspiracją do stworzenia tych numerów było wyeliminowanie przez stan Połnocnej Karoliny, jako pierwszy, federalnych zasiłków dla bezrobotnych. Wielu ludzi, łącznie z samym MC, dobitnie poczuło efekty tej decyzji. Poszukując pracy, Supa dokumentował swoje odczucia i spostrzeżenia, osadzając je na produkcjach wieloletniego współpracownika Croupa.

Tagi: 

SUPA
Uwielbiam gościa. Ktoś może wie, czy planuje on coś wydać w najbliższym czasie? Z góry dzięki za odp.
Marcin Natali

Od samego Supastitiona: "Got about three projects coming in 2014. No full solo album though. Album w/ Stoupe and some EP's w/ other producers". Także jest na co czekać :) Pozdr

powalony łeb
Nawijka podobna do Masta Ace'a. Tak mi się wydaje
SUPA
Marcin- dzięki za info. Pozdro

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>