Boog Brown

Boog Brown

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-06-04 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 8)

Niezawodny Supastition, znany też jako Kam Moye, powraca po ponad roku przerwy z nowym solowym albumem. Poprzednie dwa wydawnictwa rapera z Północnej Karoliny, EPki "Blackboard" i "Honest Living" trzymały bardzo wysoki poziom i niejednokrotnie wracały u mnie na głośnik.

Na 10-kawałkowym projekcie "Gold Standard" artystę wsparli m.in. Kenn Starr, Boog Brown i Audessey. Oficjalny odsłuch całości w rozwinięciu, a już na dniach możecie spodziewać się naszej recenzji.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-05-10 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W lutym prezentowaliśmy wam teledysk do singla "Money Matters" na bicie Oddisee, promującego najnowsze wydawnictwo J-Live'a "Around The Sun". Teraz nowojorski MC/producent/DJ puścił już w świat swoje szóste pełnoprawne LP, a na nim 12 nowych utworów i gościnne zwrotki m.in. takich MC's jak Homeboy Sandman, Boog Brown czy panowie z Tanya Morgan. Odsłuch całości w rozwinięciu.

dodano: 2014-01-07 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 6)

Pochodzący z East Point w stanie Georgia a mieszkający obecnie w sąsiedniej Atlancie Yamin Semali to człowiek orkiestra - MC, producent, okazjonalnie wokalista i DJ, dysponujący niezmiernie melodyjnym, charakterystycznym wokalem i bijący umiejętnościami producenckimi na głowę dużą część podziemnych konkurentów.

Na swoim najnowszym wydawnictwie hołdujący klasycznym tradycjom, a zarazem niosący powiew świeżości na scenie ATL artysta zgromadził dodatkowo m.in. takich gości jak Kurupt, J-Live, Boog Brown czy Count Bass D. Zdecydowanie jeden z ciekawszych niezależnych projektów zeszłego roku, jakie miałem okazję ostatnio sprwadzić. Składające się z 15 utworów "Senior Dues" do sprawdzenia i ściągnięcia za darmo w rozwinięciu.