Yamin Semali

Yamin Semali

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-26 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

CashUs King, Planet Asia, Ras Kass i Blu - ładny line up, co? Reprezentujący Leimert Park MC CashUs King, znany wcześniej jako Co$$, dopiero co wypuścił swój drugi oficjalny solowy album "CHURCH [...of the good thief]", a teraz z okazji Świąt zdecydował podzielić się ze światem nie lada prezentem - długo oczekiwanym i wielokrotnie przekładanym singlem "Black Hockey Players" z gościnnym udziałem wspomnianych wyjadaczy, zaliczanych do najlepszych tekściarzy na Zachodnim Wybrzeżu. Sprawdzajcie koniecznie!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-11-30 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Wbrew pozorom, Kendrick Lamar to nie jedyny good kid z szalonego miasta. Tym mianem spokojnie możemy określić też ultrautalentowanego MC o ksywie CashUs King, znanego wcześniej jako Co$$. Jego debiutancki legalny album z 2011 roku, "Before I Awoke" odbił się co prawda echem i przysporzył reprezentującemu Leimert Park w Los Angeles raperowi wielu nowych fanów, ale w ślad za tym nie poszła popularność, którą cieszy się chociażby jego znajomy Blu. Od tej pory MC nie obijał się jednak, puszczając w świat kolejnych kilka projektów, takich jak EP "Instrument of Emotion", darmowy, świetny album "Grayer Skies" czy tegoroczna koncept-EPka "I Used To Lust H.E.R.".

Teraz wreszcie przyszła pora na drugi legalny album w dorobku dysponującego charakterystycznym stylem i oceanem pomysłów MC. Składający się z 16 nowych utworów i promowany teledyskiem do "Black Liberation Theology" "CHURCH [...of the good thief]" to koncept album, rozprawiający się z wieloma problemami współczesnego społeczeństwa, a także odnoszacy się do kwestii wiary. Gośćinnie rapera wsparli m.in. tacy tekściarze jak Blu, J.Nolan czy Yamin Semali. Odsłuch całości w rozwinięciu.

video
dodano: 2014-10-31 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Yamin Semali - Land of Passion (Official Video)

Pochodzący z East Point w stanie Georgia a mieszkający obecnie w sąsiedniej Atlancie MC/producent/wokalista/DJ Yamin Semali wciąż promuje wypuszczony na początku roku, świetny album "Senior Dues". Tym razem dostajemy teledysk do bujającej ody do płci pięknej "Land of Passion", a dodatkowo w rozwinięciu możecie sprawdzić poprzedni klip do jednego z mocniejszych tracków z płyty, mistrzowskiego "Esuora". Jeśli podoba wam się brzmienie utalentowanego ATLiena, sprawdzajcie koniecznie "Senior Dues", na którym artystę wspomogli za mikrofonem m.in Kurupt, J-Live i Boog Brown.

Tagi:
dodano: 2014-01-07 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 6)

Pochodzący z East Point w stanie Georgia a mieszkający obecnie w sąsiedniej Atlancie Yamin Semali to człowiek orkiestra - MC, producent, okazjonalnie wokalista i DJ, dysponujący niezmiernie melodyjnym, charakterystycznym wokalem i bijący umiejętnościami producenckimi na głowę dużą część podziemnych konkurentów.

Na swoim najnowszym wydawnictwie hołdujący klasycznym tradycjom, a zarazem niosący powiew świeżości na scenie ATL artysta zgromadził dodatkowo m.in. takich gości jak Kurupt, J-Live, Boog Brown czy Count Bass D. Zdecydowanie jeden z ciekawszych niezależnych projektów zeszłego roku, jakie miałem okazję ostatnio sprwadzić. Składające się z 15 utworów "Senior Dues" do sprawdzenia i ściągnięcia za darmo w rozwinięciu.