Yamin Semali "Senior Dues" - darmowy album

dodano: 2014-01-07 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 6)

Pochodzący z East Point w stanie Georgia a mieszkający obecnie w sąsiedniej Atlancie Yamin Semali to człowiek orkiestra - MC, producent, okazjonalnie wokalista i DJ, dysponujący niezmiernie melodyjnym, charakterystycznym wokalem i bijący umiejętnościami producenckimi na głowę dużą część podziemnych konkurentów.

Na swoim najnowszym wydawnictwie hołdujący klasycznym tradycjom, a zarazem niosący powiew świeżości na scenie ATL artysta zgromadził dodatkowo m.in. takich gości jak Kurupt, J-Live, Boog Brown czy Count Bass D. Zdecydowanie jeden z ciekawszych niezależnych projektów zeszłego roku, jakie miałem okazję ostatnio sprwadzić. Składające się z 15 utworów "Senior Dues" do sprawdzenia i ściągnięcia za darmo w rozwinięciu.

reklama
braki...
Ej obudźcie się i napiszcie lepiej o premierze albumu Kid Inka bo już 7 a nie o jakichś śmieciach, narazie nie ma żadnych wzmianek na jego temat , ja miałem już jego wszystkie numery 4 stycznia i to naprawdę solidny albumik , szczególnie mnie też ucieszyło że ma zajebiście kozackiego producenta muzycznego w jednym kawałku a mowa tu o T-MINUS !
CallTheRequestLine
To nie request show gościu, jak się nie podoba nikt ci nie każe słuchać, ani tym bardziej komentować, a nazywając kogoś kogo nie znasz "śmieciem" tylko sprawia, że sam zasługujesz na to miano... Otwórz klapki na oczy (i uszy) i sprawdź coś nowego, albo sobie wracaj do Kid Inka i nie zabieraj głosu. Bez odbioru. Props za newsa, nie znałem:)
ZZZ
Co to Kid Ink? Słucha ktoś tego?
Impact
Tak. Coś w tym złego?
TAK
tak, cos nie gra?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>