J-Live

J-Live

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-28 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Końcówka roku to czas podsumowań, ale też czas przypominania sobie o projektach, które gdzieś tam w natłoku płyt i singli umknęły naszym popkillerowym radarom. Jednym z takich projektów jest wydana pod koniec października EPka nowojorskiego weterana klasycznej szkoły rapu J-Live'a.

"Lose No Time" to 7 utworów (+7 instrumentali), jak mówi sam artysta, "napisanych, wyprodukowanych, zaaranżowanych, nagranych, zmiksowanych i zmasterowanych przez J-Live'a czekając na Inman Park Station w godzinach szczytu podczas ulewy, jedną ręką jedząc przyrządzone w domu wegańskie ciasto" - i jak tu nie lubić tego gościa? Odsłuch w rozwinięciu!

Tagi:
dodano: 2015-05-03 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Rok temu światło dzienne ujrzał szósty pełnoprawny krążek J-Live'a "Around The Sun", promowany kozackim singlem na bicie Oddisee, a niedawno nowojorski MC/producent/DJ opublikował swoje najnowsze dzieło "His Own Self".

Jak wskazuje tytuł, tym razem artysta zrobił wszystko solo jak Han, biorąc na swoje barki pisanie tekstów, rap, produkcję, aranże, mix oraz master całości. Jesteście ciekawi co z tego wyszło? Odsłuch całości oraz klip do numeru "Pay It Forward" znajdziecie w rozwinięciu.

Tagi:
video
dodano: 2014-12-28 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Pod koniec kwietnia tego roku do światło dzienne ujrzał szósty oficjalny album uznanego nowojorskiego MC/producenta/DJ'a J-Live'a. Na "Around The Sun" (odsłuch całości) gościnnie gospodarza wsparli m.in. Oddisee ("Money Matters"), Homeboy Sandman, DJ Nu-Mark z Jurassic 5, trio Tanya Morgan czy raperka Boog Brown. Teraz mamy dla was kozacki, pełen efektów świetlnych dwuczęściowy teledysk nakręcony do tytułowego numeru oraz drugiego na płycie "8 Minutes". Klasa!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-05-10 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W lutym prezentowaliśmy wam teledysk do singla "Money Matters" na bicie Oddisee, promującego najnowsze wydawnictwo J-Live'a "Around The Sun". Teraz nowojorski MC/producent/DJ puścił już w świat swoje szóste pełnoprawne LP, a na nim 12 nowych utworów i gościnne zwrotki m.in. takich MC's jak Homeboy Sandman, Boog Brown czy panowie z Tanya Morgan. Odsłuch całości w rozwinięciu.

kategorie:
dodano: 2014-05-09 01:22 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Szósty pełnoprawny solowy album wszechstronnie uzdolnionego MC/producenta/DJ'a i weterana nowojorskiej sceny J-Live'a.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-18 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

J-Live "Money Matters" (Official Video)

J-Live - aktywny na scenie od początku lat 2000. raper, producent, DJ i reżyser, w dwóch słowach - człowiek orkiestra rodem z Nowego Jorku przygotowuje obecnie swój najnowszy solowy album "Around The Sun". Nagrane na bicie Oddisee "Money Matters" to spokojny, życiowy numer i dobry przedsmak tego, co będziemy mogli znaleźć na szóstym LP artysty.

Tagi:
dodano: 2014-01-07 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 6)

Pochodzący z East Point w stanie Georgia a mieszkający obecnie w sąsiedniej Atlancie Yamin Semali to człowiek orkiestra - MC, producent, okazjonalnie wokalista i DJ, dysponujący niezmiernie melodyjnym, charakterystycznym wokalem i bijący umiejętnościami producenckimi na głowę dużą część podziemnych konkurentów.

Na swoim najnowszym wydawnictwie hołdujący klasycznym tradycjom, a zarazem niosący powiew świeżości na scenie ATL artysta zgromadził dodatkowo m.in. takich gości jak Kurupt, J-Live, Boog Brown czy Count Bass D. Zdecydowanie jeden z ciekawszych niezależnych projektów zeszłego roku, jakie miałem okazję ostatnio sprwadzić. Składające się z 15 utworów "Senior Dues" do sprawdzenia i ściągnięcia za darmo w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2011-05-02 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Nie sądzę żebyśmy usłyszeli ten numer na Warsaw Challenge, ale na pewno jest to numer, który zachęci was, żeby pofatygować się do Parku Sowińskiego. "The Upgrade" z albumu J-Live'a "Then What Happened?" w pełni pokazuje czym się różnią zawodowcy od rzemieślników.