Coss

Coss

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-04 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Pod koniec zeszłego roku do Sieci trafiło kolejne, oczekiwane od 3 lat LP niezawodnego Cashus Kinga, znanego wcześniej jako Co$$. Współpracownik Blu i Exile'a zaprezentował światu swoje najnowsze dzieło "Figure 8", konceptualny, zaangażowany projekt pełen charyzmatycznego rapu i westcoastowych opowieści. Odsłuch i download całości w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-17 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Hip-hop, soul, poezja, miłość - to wszystko znajdziecie w najnowszym singlu autorstwa pochodzącego z Leimert Park w Los Angeles Cashus Kinga (wcześniej znanego jako Co$$).

Zaprzyjaźniony z ekipą Dirty Science raper z okazji unoszącej się w Walentynki w powietrzu miłości puścił w świat przepiękny, szczery i jakże prawdziwy numer "NeedYourLuv (StayWithMe)" - odsłuch i darmowy download w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-11-30 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Wbrew pozorom, Kendrick Lamar to nie jedyny good kid z szalonego miasta. Tym mianem spokojnie możemy określić też ultrautalentowanego MC o ksywie CashUs King, znanego wcześniej jako Co$$. Jego debiutancki legalny album z 2011 roku, "Before I Awoke" odbił się co prawda echem i przysporzył reprezentującemu Leimert Park w Los Angeles raperowi wielu nowych fanów, ale w ślad za tym nie poszła popularność, którą cieszy się chociażby jego znajomy Blu. Od tej pory MC nie obijał się jednak, puszczając w świat kolejnych kilka projektów, takich jak EP "Instrument of Emotion", darmowy, świetny album "Grayer Skies" czy tegoroczna koncept-EPka "I Used To Lust H.E.R.".

Teraz wreszcie przyszła pora na drugi legalny album w dorobku dysponującego charakterystycznym stylem i oceanem pomysłów MC. Składający się z 16 nowych utworów i promowany teledyskiem do "Black Liberation Theology" "CHURCH [...of the good thief]" to koncept album, rozprawiający się z wieloma problemami współczesnego społeczeństwa, a także odnoszacy się do kwestii wiary. Gośćinnie rapera wsparli m.in. tacy tekściarze jak Blu, J.Nolan czy Yamin Semali. Odsłuch całości w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-21 19:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

"Grayer Skies" to pierwsza część dwuczęściowego projektu reprezentującego Los Angeles bohatera 22 odcinka naszej "Świeżej Krwi". Składający się z 12 osobistych, refleksyjnych utworów na oryginalnych bitach projekt to ukłon w stronę bardziej klasycznego, czy jak mówi sam artysta "boom bapowego" brzmienia. Nie zabrakło więc sampli i nawiązań do klasyków, ale też oczywiście wpływów rodzimego dla MC Zachodniego Wybrzeża.

Dodam tylko, że osobiście przetestowałem "Grayer Skies" na słuchawkach i od ponad tygodnia leci na pętli. Sprawdzajcie to!

Tagi:
dodano: 2013-02-14 21:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Kalifornijski MC Co$$ (bohater jednego z odcinków Świeżej Krwi), którego kojarzyć możecie m.in. z długoletniej współpracy z Blu i producentem Exile'm, czy też debiutanckiego solowego albumu z 2011 r. "Before I Awoke", właśnie opublikował najnowszą EPkę.

"She Loves Me, She Loves Me Not" to zbiór 7 kawałków, inspirowanych singlowym "Love Is..." ze wspomnianej płyty rapera. Projekt do odsłuchu i ściągnięcia w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2012-03-08 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)


Trzeci singiel promujący debiutanckie LP pochodzącego z Los Angeles Co$$a. Był już "Spaceman" i "Pot Ash", tym razem klipu doczekał się numer "Love Is". Bardzo dobrze zrealizowany teledysk opowiada pewną historię miłosną młodej pary. Jeśli nie znacie jeszcze całego "Before I Awoke" to zdecydowanie polecam nadrobić zaległości.