Hanif

Hanif

video
dodano: 2015-04-23 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Pochodzący z Portland raper HANiF., znany wcześniej jako Luck-One to zdecydowanie jeden z moich ulubionych MC's z podziemia USA. Dysponujący wyśmienitym flow, bagażem życiowych doświadczeń, ciekawych historii i talentem do technicznego sklejania słów raper konsekwentnie wypuszcza coraz to kolejne albumy, które nie schodzą poniżej pewnego poziomu.

Niedawno światło dzienne ujrzała jego ostatnia EPka, wyprodukowana przez 5th Sequence. Na "12 Inch Vinyls" znajdziemy 5 słonecznych, ciepłych i wyluzowanych tracków - samo zerknięcie na okładkę da wam zresztą dobry obraz brzmienia, które tu znajdziecie. Odsłuch całości, jak i świeżo opublikowany teledysk do numeru "Chalk 'Em Out" w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-21 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Kolejny dzień, kolejny Drive By... Dziś mamy dla was nowe numery od takich legend jak Big Daddy Kane, Erick Sermon czy Black Moon, nowy track znanej i lubianej ekipy z Kentucky Nappy Roots, a także wyprodukowany przez Black Milka trzeci singiel z nadchodzącego "Square One" Kenn Starra, z gościnnym udziałem Wordswortha z eMC i Supastitiona. Gotowi?