Black Moon

Black Moon

wydarzenie
dodano: 2024-03-23 16:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 4)

Bombing Rap Attack nie zwalnia tempa i po świetnym koncercie Geniusa i Phunky Nomads atakuje (nomen omen) z kolejnym zacnym koncertowym strzałem - 16 kwietnia w krakowskim klubie Poczta Główna zagra bowiem reprezentant kultowych ekip Black Moon i Boot Camp Clik, Buckshot!

wydarzenie
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-06-15 17:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Piękne wieści dla fanów brzmienia spod szyldu Boot Camp Clik - kultowa formacja Black Moon, autorzy jednego z większych nowojorskich klasyków pierwszej połowy lat '90 ("Enta Da Stage") wraca z nowym klipem. I to pierwszym od - bagatela - 16 lat!

kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-21 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Kolejny dzień, kolejny Drive By... Dziś mamy dla was nowe numery od takich legend jak Big Daddy Kane, Erick Sermon czy Black Moon, nowy track znanej i lubianej ekipy z Kentucky Nappy Roots, a także wyprodukowany przez Black Milka trzeci singiel z nadchodzącego "Square One" Kenn Starra, z gościnnym udziałem Wordswortha z eMC i Supastitiona. Gotowi?

wydarzenie
dodano: 2014-04-18 10:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Z takich "czarnych piątków" można się tylko cieszyć. Kempowy lineup uzupełnia stały bywalec festiwalu, powracający na niego z nowym albumem i z livebandem Black Milk oraz legendarny kolektyw Black Moon, stanowiący część Boot Camp Clik. Zestaw uzupełnia Sztigar Bonko, czyli czarny jak węgiel górniczy projekt DJ-a Eproma. Wszystko już w sierpniu w Hradec.

recenzja
dodano: 2013-03-08 18:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Kariera Spike'a Lee jest naprawdę przebogata, a tydzień to zdecydowanie za mało, żeby zaznajomić was z jego twórczością. Tym bardziej, że Spike swoje zasługi notował nie tylko na polu reżyserii czy scenariusza, ale także produkcji. W filmie "New Jersey Drive" jest executive producerem, zresztą jego rękę w efekcie końcowym dostrzeże każdy kto zna charakterystyczne zagrywki z jego innych filmów. Jak widzicie jednak przede wszystkim skupimy się na przepotężnym soundtracku, zdecydowanie najlepszym jaki słyszałem w życiu, dwucześciowym wydawnictwie na którym pojawia się cała plejada gwiazd tworząc z dwóch krążków swoiste "the best of '95 hip-hop".

Kiedy ktoś kojarzy fakty, połączy czas powstania materiału z ksywkami zrozumie o co chodzi. Fanom rapu nie muszę tłumaczyć w jakiej formie w tamtym czasie byli Notorious B.I.G., Jeru The Damaja, Boot Camp Click, Redman, Naughty By Nature, Queen Latifah, Pharoahe Monch, O.C., Heavy D czy Lords Of The Underground. Wszyscy z wyżej wymienionych pojawiają się na soundtracku, a to może połowa tego co na nim znajdziecie.

dodano: 2010-07-29 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
We wtorek przedstawiliśmy wam jeden z ostatnich singli Smif N Wessun, dziś cofniemy się do nierdzewnego klasyka innej ekipy wchodzącej w skład Boot Camp Clik.

Black Moon to 5ft, DJ Evil Dee oraz Buckshot, który mimo upływu lat wciąż tkwi w korzennych klimatach - żeby przywołać tylko ubiegłoroczny album z KRS'em.