Drive By: Big Daddy Kane, Erick Sermon, Black Moon, Nappy Roots, Kenn Starr ft. Wordsworth & Supastition

Kolejny dzień, kolejny Drive By... Dziś mamy dla was nowe numery od takich legend jak Big Daddy Kane, Erick Sermon czy Black Moon, nowy track znanej i lubianej ekipy z Kentucky Nappy Roots, a także wyprodukowany przez Black Milka trzeci singiel z nadchodzącego "Square One" Kenn Starra, z gościnnym udziałem Wordswortha z eMC i Supastitiona. Gotowi?

Na pierwszy ogień pójdzie Smooth Operator ad 2015, niezawodny BDK, który podobnie jak na Kempie '13 również tym razem potwierdza dobrą formę i niepowtarzalny styl. I'm coming straight from the Brooklyn region, always keep the heat on!

Drugi strzał przygotował dla was powracający po długiej przerwie z solowym materiałem Green-Eyed Bandit. Przypominamy, że ostatni solowy album Sermona "Chilltown, New York" ukazał się w 2004 roku. Teraz MC/producent przygotowuje się do wydania nowej EPki zatytułowanej "ESP", a "One Shot" z Masspike Milesem to pierwszy singiel promujący wydawnictwo. Ogień!

Pozostając w Nowym Jorku jeszcze na chwilę, mamy dla was nowy track od tria Buckshot - 5 Ft - Evil Dee. Podziemna, uliczna produkcja przywodzi na myśl klasyczne dokonania tria i z pewnością zadowoli dotychczasowych fanów. Track pochodzi z mixtape'u DJ'a Evil Dee "Broadcasting Live" (odsłuch całości).

Przenieśmy się na chwilę na południe, gdzie sympatyczna ekipa z Kentucky rozkręca "imprezę wieku". Wbrew tytułowi to jednak nie petarda zmuszająca do wbicia na parkiet, a chilloutowy, leniwie płynący track, który pozwala panom z Nappy na poruszenie dręczących ich kwestii i zafundowanie nam zdrowej dawki refleksji. It's the music that we're faced with, my soul motivation, from my corner to my nation - worldwide is my location

Oczekiwany od lat sequel kapitalnego "Starr Status" Kenn Starra z 2006 r. ukaże się już 27 stycznia, a póki co Mello Music Group prezentuje trzeci singiel ze "Square One" - wyprodukowane przez Black Milka "Came To Deliver" z gościnnym udziałem Wordswortha oraz Supastitiona. Bars for days!

Na sam koniec łapcie natomiast coś na dobre samopoczucie - bardzo przyjemny, wspominkowy track "Feels So Good" autorstwa MC z Portland, znanego wcześniej jako Luck-One, a obecnie nagrywającego pod ksywą Hanif. Feels so good!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>