Future i Metro Boomin atakują po raz drugi - premiery tygodnia

Weekend trwa, a my mamy dla Was przygotowane zestawienie najważniejszych premier tygodnia.

Po raz drugi w tym roku z albumem wjechali Future i Metro Boomin. Poprzedni "We Don't Trust You" odbił się szerokim echem także ze względu na głośną zwrotkę Kendricka Lamara, który nawinął, że ma w pompie całe Big 3, czyli stawianie go w jednym szeregu z Drake'em i J. Cole'em. Pierwszy odniósł się do tematu w publicznej wypowiedzi, a drugi nagrał diss zatytułowany "7 Minute Drill", za który później przeprosił i usunął z internetu.

Co ciekawe na nowym krążku trapowych wyjadaczy "We Still Don't Trust You", będącym de facto podwójnym albumem, Cole także się pojawia. Oprócz niego usłyszymy też The Weeknd czy A$AP Rocky'ego. Pierwsze CD ma osiemnaśce numerów, drugie siedem. Co jeszcze ukzało się w tym tygodniu?

Nowe rzeczy wydali między innymi NappyHigh ("Burgundy"), DRAM ("DRAM&B"), Apathy ("Connecticut Casual: Chapter 2"), Planet Asia & Local Astronauts ("No Retirement"), Black C ("Heavy In It"), B.A.R.S. Murre ("Jewelry Store Shootouts"), Asher Roth & Heather Grey ("Temporary Heaven") oraz Ty Da Dale & V Don ("Banned In 9 States "). Wszystkie tracklisty, stream i okładki do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Linki do poszczególnych nowości:

Future & Metro Boomin "We Still Don't Trust You"

NappyHIGH "Burgundy"

DRAM "DRAM&B"

Apathy "Connecticut Casual: Chapter 2"

Planet Asia & Local Astronauts "No Retirement"

Black C "Heavy In It"

B.A.R.S. Murre "Jewelry Store Shootouts"

Asher Roth & Heather Grey "Temporary Heaven"

Ty Da Dale & V Don "Banned In 9 States "

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>