Larry June & Cardo i inni - najważniejsze premiery tygodnia

Mamy niedzielę, czas zatem na podsumowanie najważniejszych premier mijającego tygodnia.

Zaczynamy od Larry'ego June'a i Cardo. Panowie współpracują ze sobą od lat, a w ostatni piątek wydali kolejny wspólny album zatytułowany "The Night Shift. Gościnnie mięzy innymi 2 Chainz, The Alchemist i Blxst. Co jeszcze wyszło w tym tygodniu?

Nowe rzeczy wypuścili między innymi Rick Ross & Meek Mill ("Too Good To Be True"), Kodak Black ("When I Was Dead"), Trippie Redd ("Saint Michael EP"), NBA YoungBoy ("Decided 2"), The Kid Laroi ("The First Time"), Lola Brookie ("Dennis Daughter"), Aesop Rock ("Integrated Tech Solutions"), D Double E & TenBillion Dreams ("No Reign, No Flowers"), Lord Apex ("The Good Flight"), Wiki & Tony Seltzer ("14K Figaro"), A-F-R-O & Ikom ("Ain't Nothin!"), Khujo Goodie ("Area 51"), BJ The Chicago Kid ("Gravy") i Chris Brown ("11:11"). Wszystkie tracklisty i okładki do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Linki do poszczególnych nowości:

Larry June & Cardo "The Night Shift"

Rick Ross & Meek Mill "Too Good to Be True"

Kodak Black "When I Was Dead"

Trippie Redd "Saint Michael"

YoungBoy Never Broke Again "Decided 2"

The Kid Laroi "The First Time"

Lola Brooke "Dennis Daughter"

Aesop Rock "Integrated Tech Solutions"

D Double E & TenBillion Dreams "No Reign, No Flowers"

Lord Apex "The Good Flight"

Wiki & Tony Seltzer "14K Figaro"

A-F-R-O & Ikom "Aint Nothin!"

Khujo Goodie "Area 51"

BJ The Chicago Kid "Gravy"

Chris Brown "11:11"

Nie Dla LGBT w Rapie i Życiu
Ale w #Popkiller pracują łby .. Rychu Peja robił XXX Lecie działalności artystycznej, a Wy piszecie o jakimś [ocenzurowano] który nikogo w Polsce nie interesuje
Mateusz Natali

Po pierwsze - Larry June interesuje świadomych słuchaczy najbardziej jakościowego rapu z Kalifornii, może po prostu nie należysz do tego grona :)

Po drugie - o jubileuszu Peji pisaliśmy wielokrotnie na stronie (ostatnio w czwartek), a na sociale wrzucaliśmy relację z koncertu gdzie oczywiście byliśmy, na FB i IG wisi też z wczoraj post i zdjęcie z Peją i Decksem, więc warto sprawdzić zanim się o coś czepnie.

Po trzecie - komentarz ocenzurowany bo nie będziemy tu tolerować pato-rasistowskich wtrętów.

Komsi
Lol, kogo obchodzi ten dziad Rysiek, masz premierę Larry'ego a się pucujesz o jakiegoś polskiego dinozaura xD
Anonim
@LGBT...naprawdę słaby troll z ciebie xd
90'
Ostatnio pisałem tutaj o Kool Keith ile on wydał w tym roku swoich produkcji i dziś znów mam dzień na takie sprawy wpadł mi w ręce nowy album Mistah F.A.B., a jest to już 10! w tym roku no i nowy album Edo.G i chodzi mi o tych dwoch raperów jeden ma 41 lat drugi 52 lata i to mnie pozytywnie zaskakuje że w tym wieku nagrywają zajebiste albumy albo Ep'ki ale nadążyć na tym w zalewie tylu płyt jest trudno np.wczoraj dowiedziałem się że Da Beatminerz nagrywają album ma wyjść jeszcze w tym roku, singiel promujący jest już a na nim sam Krs One zajebiście A dziś dowiaduję się że Xzibit ma też wydać w tym roku nową płytę słyszałem że ostatnią tak przynajmniej powiedział w wywiadzie radiowym i też słyszałem nowy kawałek a na nim WC prod.Dj Premier zajebiście się dzieje.
Mateusz Natali

Mistah F.A.B. świetna postać, mega niedoceniany gość i faktycznie jego tempo wydawnicze jest wciąż imponujące

90'
Jakoś dziwnym trafem nigdy nie było recenzji płyt Kurious'a, a wydał w tym roku płytę pt. Kurious & Cut Beetlez – Monkeyman dla mnie osobiście w top 10 jeżeli chodzi o raperów min. znany ze współpracy z Śp. MF Doomem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>