Lil Wayne, YG & Tyga i inni - najważniejsze premiery tygodnia

Mamy niedzielę, więc czas na podsumowanie najważniejszych premier mijającego tygodnia.

Zaczynamy grubo, bo nowym materiałem od samego Lil Wayne'a. Tytuł "Tha Fix Before Tha VI" mówi, że to album będący swego rodzaju przedsmakiem tego, co nas czeka przed "Tha Carter VI", coś na przeczekanie, do momentu wypuszczenia właściwego wydawnictwa. Inną mega ważną premierą jest wspólny krążek YG i Tyga. Na "Hit Me When U Leave the Klub: The Playlist" gościnnie Weezy, Busta Rhymes i Blxst. Co jeszcze wyszło w tym tygodniu?

Nowe rzeczy nagrali między innymi: Rome Streetz ("Noise Kandy 5"), Armand Hammer ("We Buy Diabetic Test"), Maxo ("Debbie's Son"), Jay Fizzle ("Fuck Being Famous") oraz Joey Majors & Eto ("Plausible Deniability"). Poza tym pojawiły się też dwie kompilacje - pierwszą jest druga składanka Collective Music Group, czyli labelu Yo Gotti'ego ("CMG The Label: Gangsta Art 2"), a drugą "THE ALBUM VOLUME 1" platformy internetowej i teraz także wytwórni Grime Originals, której właścicielem jest legenda brytyjskiego grime'u Sharky Major. Wszystkie linki, wraz z tracklistami i streamem, do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Linki do poszczególnych nowości:

Lil Wayne "Tha Fix Before Tha VI"

YG & Tyga "Hit Me When U Leave the Klub: The Playlist"

Rome Streetz "Noise Kandy 5"

Armand Hammer "We Buy Diabetic Test"

Maxo "Debbie's Son"

Jay Fizzle "Fuck Being Famous"

Joey Majors & Eto "Plausible Deniability"

VA "CMG The Label: Gangsta Art 2"

GRIME ORIGINALS "THE ALBUM (VOLUME 1)"

90s_to_boomer
Zaraz przyjdzie ten stary osioł i będzie się wymądrzać że wyszlo jeszcze 30 płyt od jakichś undergroundowych psuw xD
90' boomer żyje dziciaku
Problem masz młody ośle naucz się pisać do szkoły nie chodzisz
90' boomer żyje dziciaku
Młody ośle nie będę Ci tu wymieniał 30 płyt czy 100 jak to określił undergroundowych psuw naucz się pisać dziecko psów to po 1 po 2 nie mam ochoty strzępić tu języka czy czasu bo i tak nigdy nie zrozumiesz pięciominutowy dzieciaku bez jakiejkolwiek wiedzy na temat rapu więc wszystko na temat dziecko.
90s_to_boomer
No do szkoły nie chodze bo mnie wy***ali bo zrobiłem gnuj na przerwie spaliłem szluga a facetka to widziala mowie ci przypal w c**j. Tera siedze w studio i nagrywam plyte GIMNAZJUM DROPOUT bedzie ogien, cala na autotune hehe
YY
A gdzie Rick Ross x Meek Mill - KOBE & SHAQ ?!
Niedziela
Jeszcze Rico Recklezz - Everybody Hates Recklezz, składanka od labelu Yo Gotti’ego CMG, na której usłyszymy m. in. Moneybagg Yo, Rich Homie Quan i 42 Dugg.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>