Mick Jenkins, Quavo, EST Gee i inni - najważniejsze premiery tygodnia

Koniec tygodnia to jak zawsze czas na podsumowanie najważniejszych premier tygodnia.

Nowy album wypuścił Mick Jenkins. "The Patience" to jego czwarty krążek w karierze, a znajdziemy na nim jedenaście numerów, w tym tracki z gościnnymi udziałami Freddiego Gibbsa, J.I.D, Benny'ego The Butchera i Vica Mensy. Inną ważną premierą tego tygodnia jest Quavo i jego "Rocket Power" ze zwrotkami Future'a, Young Thuga, ale też zmarłego tragicznie Takeoffa, dla którego projekt ten jest hołdem. Swoje trzy grosze do premier dołożył również EST Gee, który wypuścił "El Toro 2". Co jeszcze ukazało się w tym tygodniu?

Nowe rzeczy wydali między innymi Dame D.O.L.L.A. ("Don D.O.L.L.A."), Russ ("SANTIAGO"), Black C & Joe Fresco ("Ruthless"), Killah Priest ("Vedic Vape Room"), Boosie Badazz ("Goin Thru Some Thangs") oraz Cozmo ("If Tomorrow Never Comes"). Znalazło się też coś dla miłośników brytyjskich brzmień. Kolejną płytę wypuścił Giggs ("Zero Tolerance") i do tego mamy epkę od Unknown T ("Before The Smoke"). Wszystkie tracklisty, streamy i okładki do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Linki do poszczególnych nowości:

Mick Jenkins "The Patience"

Quavo "Rocket Power"

EST Gee "El Toro 2"

Dame D.O.L.L.A. "Don D.O.L.L.A."

Russ "SANTIAGO"

Black C & Joe Fresco "Ruthless"

Killah Priest "Vedic Vape Room"

Boosie Badazz "Goin Thru Some Thangs

Cozmo "If Tomorrow Never Comes"

Giggs "Zero Tolerance"

Unknown T "Before The Smoke EP"90'
Q-UNIQUE – The Legacy Series Vol. 1, Nems x Scram Jones – RISE OF THE SILVERBACK, Murs x Wiardon – speak n spell deluxe, Mistah F.A.B. – Skinny Jeans & Designer Cleats, Recognize Ali – Ali, Ill Ko – Heavy Hittas, Vol. 1,Halfcut & Reks – Survival Mode, Optimystic – Take ‘Em Underground, K.A.A.N. x Mike Summers – The Death Of A Rapper, Blu, MED & Bane Capital – Good Fortune, Eto & Dj Doo Wop – The New New York, Sheisty Khrist x Devine Carama – OMG, Kut One – Live Wires 3, D.O.V & Swann – Hail & Fire Mixed With Blood i następujące pytanie które kiedyś napisał tutaj dotyczące premier tygodnia a odp. nie dostał do dziś czym sie kierujecie się przy wyborze tych premier bo według mnie albo brakiem czasu albo nie nadążacie z tymi premierami co w pełni zrozumiane jest.
Polonez
Gościu, nie znam nikogo z tej twojej listy XD Włącz sobie jakiś prawdziwy rap, jak wyżej wymieniony album Quavo i ogarnij co się dzieje w świecie prawdziwego rapu. Pozdro
90'
Te gosciu na jednym g.wnie nie siedziałem więc stopuj jak nie znasz nikogo z mojej listy to twoja sprawa dla Ciebie najnowszy Quavo jest rapem prawdziwym rzecz gustu nie mam ochoty się z Tobą tutaj się kłócić co dla Ciebie jest prawdziwym rapem A co nie dla mnie Killah Priest jest rapem Ill Ko jest rapem czy Q Unique jest rapem dla Ciebie jest Quavo future czy inny raper z Internetu więc wszystko na temat.
PROPS
JA ODWROTNIE, ZNAM WIĘKSZOŚĆ Z LISTY PANA 90' A Z TEGO CO TAM JEST W ARTYKULE ZNAM FUTURE'A, KILLAH PRIESTA ORAZ FREDDIEGO GIBBSA. Z TEGO CO PRZESŁUCHAŁEM, MOŻE TO I LEPIEJ.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>