Nas nie zwalnia, Black Milk wraca... - najważniejsze premiery tygodnia

Jest koniec tygodnia, więc zbieramy do kupy najważniejsze hip-hopowe płyty, które wyszły w przeciągu mijających siedmiu dni. Jedziemy!

Na początek Nas, który zaskoczył wszystkich premierą "Magic 2". To już jego piąte collabo z Hit-Boy'em w przeciągu ostatnich trzech lat! W kontynuacji albumu z 2021 roku dostajemy jedenaście numerów, w tym "Office Hours" z gościnnym udziałem samego 50 Centa, ale też znane już wcześniej "One Mic, One Gun", w którym udziela się 21 Savage. W jednym z utworów Nasir dał de facto znać, że na tym krążku współpraca z kalifornijskim producentem się nie skończy!

Co jeszcze się ostatnio ukazało? Nowe rzeczy wypuścili między innymi Paris Texas ("MID AIR"), Black Milk ("Everybody Good"), Babyface Ray ("Summer's Mine"), Valee & Harry Fraud ("Virtuoso"), Mickey Diamond & Sadhugold ("Death Threats") i The Delinquents & The Mekanix ("Authenticity"). Do tego ukazała się też wersja deluxe debiutanckiej epki Ice Spice pt. "Like...?". Wszystkie linki, tracklisty i streamy do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Linki do poszczególnych nowości:

Nas "Magic 2"

Paris Texas "MID AIR"

Black Milk "Everybody Good?"

Babyface Ray "Summer's Mine"

Valee & Harry Fraud "Virtuoso"

Mickey Diamond & Sadhugold "Death Threats"

The Delinquents & The Mekanix "Authenticity"

Ice Spice "Like...? (Deluxe)"Komsi
Beka z Nasa XD piąty album, który brzmi tak samo, jest o tym samym i nagrany z tym samym producentem XD a ludzie się jarają, bo to przecież Nas i tak wypada

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>