Drake, Wiz Khalifa i inni - najważniejsze premiery tygodnia

Mamy weekend, czas zatem na podsumowanie najważniejszych premier mijającego tygodnia.

Zaczynamy od Drake'a i jego nowego albumu "For All The Dogs". Gościnnie między innymi J. Cole, 21 Savage, SZA, Chief Keef czy Lil Yachty. Swój kolejny mixtape wypuścił też Wiz Khalifa. Hostem "Khali Sober" jest DJ Whoo Kid. Co jeszcze wyszło w tym tygodniu?

Ukazały się nowe rzeczy od takich artystów jak Elcamino ("They Spit On Jesus"), Kool Keith ("Mr. Controller"), Eto & Body Bag Ben ("Integrity 2") i Ty Farris & Graymatter ("Sounds That Never Left My Soul"). Pojawił się też długo wyczekiwany krążek Royal Flusha ze zwrotkami Seana Price'a ("The Royal Price Show"). Jest także coś dla miłośników brytyjskich brzmień - Nines nagrał "Crop Circle 3", Big Narstie "Smoking Grown Folk OG, Vol. 2", a P Money i Whiney zrobili "Streets, Love & Other Stuff", album będący połączeniem grime'u i drum & bassu. Wszystkie okładki, tracklisty i stream Narstiego do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Linki do poszczególnych nowości:

Drake "For All The Dogs"

Wiz Khalifa "Khali Sober"

Elcamino "They Spit On Jesus"

Kool Keith "Mr. Controller"

Eto & Body Bag Ben "Integrity 2"

Ty Farris & Graymatter "Sounds That Never Left My Soul"

Sean Price & Royal Flush "The Royal Price Show"

Nines "Crop Circle 3"

Big Narstie "Smoking Grown Folk OG, Vol. 2"

P Money & Whiney "Streets, Love & Other Stuff"90'
Kool Keith cały czas mnie zaskakuje jak na 60-latka w ciągu tego roku nagrał już trzecią płytę to coś niesamowitego w tym wieku brawo Kool Keith u nas 60 -latkowie to już emerytura albo jeszcze pracują lub dorabiają do niej a tu Kool Keith nadal nagrywa to jest na mnie fenomen w rapie ilu takich w rapie on Chuck D Flava Flav Professor Griff nagrywa rap niewielu ale Kool Keith to fenomen dla mnie jezeli chodzi o rapera jeszcze w tym wieku.
90s_to_boomer
Co ty nie powiesz xD
90'
Hahahahahhahahaahahhaha xdxdxdzdxdxdxdxdxdxdhahahahahahahahaxdzszdxdxdxd osiołku
Mateusz Natali

I warto dodać, że ciągle jest kreatywny i wymyśla nowe tematy/koncepty utworów czy projektów :) Na pewno mega wyjątkowa postać w historii rapu.

90'
Zgadzam się z Tobą w zupełności Mateusz.
90s_to_boomer
A ze mną też się zgadzasz dziadu? :D
Boomer Żyje!!!
Mam pytanie do redakcji czy nie macie takiej opcji że macie już dość tego współczesnego rapu, i macie ochotę poszukać czegoś lokalnego ze Stanów chodzi mi o rap czegoś czego nigdy nie mieliście okazji poznać z innych regionów USA np. Ohio Nebraska Grand Rapids Omaha Toledo Seattle ja np mam teraz taką opcję właśnie dziś odkryłem 3 takie rzeczy jedno z San Francisco(Bolla Mac),drugie Grand Rapids,Michigan(Mac Ten),i trzecie właśnie z Omahy,Nebraska(Doezha Mac'N) pierwszy raz słyszę u nas w kraju chyba nikt tego nie zna mogę się mylić bo w Stanach jest tyle rapu jeszcze nie odkrytego bo moim zdaniem tam bardziej jest wszystko nakierowane na to co jest modne na czasie ale nie trzeba zapominać że są też inne ekipy raperzy duety rapowe które są nie odkryte w tym zalewie przemyśle muzycznym a i bym zapomniał jeszcze napisać o raperze o ksywie Will Vill który pochodzi z Nowego Jorku nagrał jedyny album w 2002 i 2 mixtape'y w 2010 i dla mnie to jest kolejny album do odkrycia którego polecam przesłuchać chociaż raz w życiu ale wracając do samego pytania do redakcji co tym sądzicie. Pozdrawiam.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>