Khujo Goodie

Khujo Goodie

kategorie:
dodano: 2020-04-17 12:02 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Najnowszy, solowy album od jednego z założycieli legendarnej grupy Goodie Mob. Gospodarz zaprosił do współpracy m.in: Daza Dillingera, CeeLo Greena, B-Reala, czy Big Mike'a.

SPRAWDŹ RESZTĘ KWIETNIOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, Trap
dodano: 2020-01-07 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Dziś "Soul Food" Goodie Mob jest przywoływane obok debiutu OutKast jako kultowy album, który przedstawił światu brzmienie dirty south (a także wprowadził sam termin). Jak jednak przyznaje Khujo Goodie - gdy pojawili się na scenie w połowie lat '90 to przez wielu byli dyskryminowani i marginalizowani podobnie jak dziś dzieje się z mumble rapem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-05 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Trochę już zdążyłem nabrać dystansu do zapowiedzi nowego albumu Goodie Mob, ale przy okazji premiery ostatniego numer (KLIK) moje nadzieje odżyły, tym bardziej, że numer był naprawdę nie lada kozakiem. Pamiętam jak w 2010 Goodie Mob miało być priorytetem każdego z raperów. Pamiętam jak w kwietniu Łukasz pisał, że album już jest w drodze i już lada chwila... Mamy 2013, a "Age Against The Machine" jak nie było tak nie ma. W ostatnim wywiadzie na temat nadchodzącego projektu wypowiedział się najbardziej rozpoznawalny reprezentant legendarnego składu z Atlanty - Cee Lo. No i znowu rozbudził nasze nadzieje.