T-Mo

T-Mo

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-05 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Trochę już zdążyłem nabrać dystansu do zapowiedzi nowego albumu Goodie Mob, ale przy okazji premiery ostatniego numer (KLIK) moje nadzieje odżyły, tym bardziej, że numer był naprawdę nie lada kozakiem. Pamiętam jak w 2010 Goodie Mob miało być priorytetem każdego z raperów. Pamiętam jak w kwietniu Łukasz pisał, że album już jest w drodze i już lada chwila... Mamy 2013, a "Age Against The Machine" jak nie było tak nie ma. W ostatnim wywiadzie na temat nadchodzącego projektu wypowiedział się najbardziej rozpoznawalny reprezentant legendarnego składu z Atlanty - Cee Lo. No i znowu rozbudził nasze nadzieje.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-19 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Goodie Mob, to ekipa, którą wymienia się jednym tchem wraz z Outkastem mówiąc o najlepszych czasach rapu z Atlanty. Autorzy "Soul Food", jednego z najlepszych albumów z southside jakie dane mi było słyszeć, to czwórka reprezentantów sceny z których każdy dysponuje megawyrazistym i niepodrabialnym stylem - jak wiele znacie takich kolektywów? Zespół w pewnym momencie zaczął chyba odczuwać silną presję sukcesu swoich kolegów z Dungeon Family i w pewnym momencie wszystko zaczęło się komplikować, popełniono parę błędów zarówno muzycznych jak i promocyjnych, doszło do konfliktów wewnątrz Mob, a w końcu nawet ukazały się albumy Goodie Mob w niepełnym składzie, a zainteresowanie nimi spadło do minimum.

Jeszcze w 2010 roku Cee-Lo Green w wywiadzie mówił, że chłopaki zaczęli nagrywać nowy materiał w czwórkę, że mają około 15 numerów, ale wspomniał też, że często bywa tak, że wiele numerów na płytę nie wchodzi, co komentatorzy często odbierali jako niezadowolenie z poziomu materiału. Dzisiaj mamy dla was udostępniony niedawno przez LA Leakers nowy numer grupy zatytułowany "I'm Set".