Khujo

Khujo

kategorie:
dodano: 2020-04-17 12:02 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Najnowszy, solowy album od jednego z założycieli legendarnej grupy Goodie Mob. Gospodarz zaprosił do współpracy m.in: Daza Dillingera, CeeLo Greena, B-Reala, czy Big Mike'a.

SPRAWDŹ RESZTĘ KWIETNIOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-19 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Goodie Mob, to ekipa, którą wymienia się jednym tchem wraz z Outkastem mówiąc o najlepszych czasach rapu z Atlanty. Autorzy "Soul Food", jednego z najlepszych albumów z southside jakie dane mi było słyszeć, to czwórka reprezentantów sceny z których każdy dysponuje megawyrazistym i niepodrabialnym stylem - jak wiele znacie takich kolektywów? Zespół w pewnym momencie zaczął chyba odczuwać silną presję sukcesu swoich kolegów z Dungeon Family i w pewnym momencie wszystko zaczęło się komplikować, popełniono parę błędów zarówno muzycznych jak i promocyjnych, doszło do konfliktów wewnątrz Mob, a w końcu nawet ukazały się albumy Goodie Mob w niepełnym składzie, a zainteresowanie nimi spadło do minimum.

Jeszcze w 2010 roku Cee-Lo Green w wywiadzie mówił, że chłopaki zaczęli nagrywać nowy materiał w czwórkę, że mają około 15 numerów, ale wspomniał też, że często bywa tak, że wiele numerów na płytę nie wchodzi, co komentatorzy często odbierali jako niezadowolenie z poziomu materiału. Dzisiaj mamy dla was udostępniony niedawno przez LA Leakers nowy numer grupy zatytułowany "I'm Set".