Goodie Mob "I'm Set" - nowy numer

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-19 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Goodie Mob, to ekipa, którą wymienia się jednym tchem wraz z Outkastem mówiąc o najlepszych czasach rapu z Atlanty. Autorzy "Soul Food", jednego z najlepszych albumów z southside jakie dane mi było słyszeć, to czwórka reprezentantów sceny z których każdy dysponuje megawyrazistym i niepodrabialnym stylem - jak wiele znacie takich kolektywów? Zespół w pewnym momencie zaczął chyba odczuwać silną presję sukcesu swoich kolegów z Dungeon Family i w pewnym momencie wszystko zaczęło się komplikować, popełniono parę błędów zarówno muzycznych jak i promocyjnych, doszło do konfliktów wewnątrz Mob, a w końcu nawet ukazały się albumy Goodie Mob w niepełnym składzie, a zainteresowanie nimi spadło do minimum.

Jeszcze w 2010 roku Cee-Lo Green w wywiadzie mówił, że chłopaki zaczęli nagrywać nowy materiał w czwórkę, że mają około 15 numerów, ale wspomniał też, że często bywa tak, że wiele numerów na płytę nie wchodzi, co komentatorzy często odbierali jako niezadowolenie z poziomu materiału. Dzisiaj mamy dla was udostępniony niedawno przez LA Leakers nowy numer grupy zatytułowany "I'm Set".

Numer niestety jest otagowany, na szczęście nie przesadnie chamsko, a dla fanów, którzy tyle lat czekali na nowe nagrania zespołu nie powinno to być większą przeszkodą. Co najlepsze w tym wszystkim numer jest niesamowicie bujający, niepokojący bit hula aż miło, a raperzy brzmią jakby dawno nie zależało im tak na tym, żeby zasiać solidny rozpierdol na mikrofonach. Numer ma niesamowicie hitowy potencjał, a jako street-singiel mógłby naprawdę nieźle poszaleć. Miejmy nadzieję, że tak się stanie i niebawem będę mógł w recenzji nowego krążka Goodie Mob napisać, że panowie dorównali do poziomu przełomowego debiutu.

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>