Diabolic

Diabolic

kategorie:
dodano: 2018-03-31 10:16 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Apathy to jeden z tych raperów, których nie zobaczysz w teledyskach z szybkimi furami, twerkującymi dziewczynami i lejącym się szampanem. Dla wszystkich, którzy lubią naklejać łatki z nazwą "prawdziwy Hip-Hop" ta ksywka powinna być dobrze znana.

kategorie:
dodano: 2018-01-04 19:36 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Trzeci pełnoprawny album rapera z Nowego Jorku. Zapowiada się, że na "The Disconnect" usłyszymy kolejny numer skierowany w Taliba Kweli, z którym Diabolic prowadzi beef od 2016 roku. Wskazuje na to udostępnione przez Diabolica zdjęcie czapki z napisem "Make Kweli cry again" stylizowane na hasło promujące kampanię obecnego prezydenta USA.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-03-19 16:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)


Diabolic jest raperem, z którym bezpośrednio kojarzy mi się wyraz "prawda". W swych tekstach wyraża on to, co myśli, nie owija w bawełnę, jest bezkompromisowy. Już wkrótce pojawić się ma jego drugi w karierze LP zatytułowany "Fightin' Words". Pierwszym singlem zapowiadającym to wydawnictwo jest numer "Mission Statement". Produkcją zajął się C Lance (twórca m.in. tego bitu), natomiast cuty to zasługa DJ'a GI Joe. Ależ emocje, co za agresja!