Capone

Capone

kategorie:
dodano: 2022-07-22 21:10 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album rapowych legend.

Stream:

 

dodano: 2014-03-03 17:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 38)

W świadomości polskich słuchaczy pojawił się nagle, jednak zrobił to naprawdę z klasą. Po opublikowaniu teledysku "Bad Bitch" autorstwa Fat Trela z różnych stron dochodziły do nas plotki, że udzielający się gościnnie w tym kawałku Malik Montana to Polak. Postanowiłem to zweryfikować i rzeczywiście okazało się, że Malik mieszka w Polsce i w jego żyłach płynie polska krew. Nie trwało długo aż postanowiłem przeprowadzić z nim wywiad. Malik okazał się bardzo pozytywną osobą i nie trzeba było długo czekać na efekty. Zapraszam więc do przeczytania wywiadu z Malikiem Montaną - polskim raperem, który już teraz w swoim dorobku ma współpracę z wyżej wspomnianym Fat Trelem, Jadakissem, A-Mafią, czy Capone z duetu Capone-N-Noreaga!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-05-03 17:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
CNN wciąż nadaje. Ostatnio prezentowaliśmy wam wielkanocną epkę N.O.R.E. teraz szykuje się chyba produkcja od Capone. Pierwszym zwiastunem jest numer zatytułowany "O.D." w którym gościnnie pojawia się Havoc, odpowiedzialny również za produkcję. Możecie go oczywiście przesłuchać u nas i sprawdzić czy klasycy nowojorskiego rapu nadal mają coś do zaoferowania słuchaczowi, który robi się coraz bardziej wymagający.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2010-10-02 13:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 9)
Trzynaście lat minęło od premiery pierwszej płyty duetu Capone-n-Noreaga. Dwóch murzynków z NYC przyjęło ksywy po znanych przestępcach i zaczęło rapować o tym co widzą dookoła siebie. Był to okres złotej ery rapu ulicznego, swoje najlepsze produkcje wydawali chłopaki z Mobb Deep (Hell on Earth), na ulicach działał przyszły gwiazdor rapu i nie tylko, 50 Cent.

W dzisiejszych czasach rap uliczny, nawet w brudnych projektach QB, jest w odwrocie, ale CNN idzie pod prąd trendów i wydaje kontynuację swojego debiutu: War Report 2: Report the War.