Don Trip

Don Trip

kategorie:
dodano: 2019-03-23 14:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Reprezentant Memphis serwuje nowy krążek, wspierany m.in. przez Juicy J'a.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-01-26 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Don Trip, jeden z Freshmanów 2012, wrzucił właśnie kolejny projekt do sieci. Jego najnowszy mixtape "Randy Savage" zawiera 10 numerów i zapewne każdy fan bangerów zza oceanu znajdzie tu coś dla siebie. Gospodarza wspierają tu m.in. Juicy J i Young Dolph.

Tagi:
dodano: 2013-04-28 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Patrząc na to, jak poszły do przodu kariery wybranych raperów - jedna z najbardziej udanych edycji. Było kilku pewniaków, jednak parę osób zyskało dzięki akcji uwagę, którą pociągnęli dalej. To także pierwsza edycja, w której jedno z dziesięciu miejsc obsadzone zostało głosami czytelników.

recenzja
dodano: 2012-03-09 16:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 2)
Jako, że ten tydzień poświęcony jest niemal w całości ogłoszonym niedawno Freshmanom jako dziennikarz uznałem, że musem z mojej strony będzie zapoznać się z każdym z tej dziesiątki, którego jeszcze sprawdzić okazji nie miałem. Szczęście, że moja dusza słuchacza jest nieustannie głodna czegoś nowego - większość artystów miałem już z głowy na długo przed ogłoszeniem, że znaleźli się w tej szczęśliwej dziesiątce. Są jednak wyjątki.

Jak zaprezentował się nieznany mi zupełnie Don Trip? Czy jest dowodem na to, że dziennikarze XXL'a to zdolni rapowi skauci, czy może dowodzi, że niektóre wybory to nieporozumienie?

Tagi:
dodano: 2012-03-02 16:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 23)
No i stało się. Wreszcie poznaliśmy wszystkich członków jubileuszowej (piątej) dziesiątki Freshmanów według amerykańskiego pisma XXL. Jak co roku nie obyło się oczywiście bez sensacji i zaskakujących wyborów.

Kto tym razem dostanie szansę większego rozgłosu?