Jarren Benton

Jarren Benton

dodano: 2016-07-09 16:05 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Reprezentant Strange Music i frontman ¡Mayday! wydaje swój pierwszy solowy album. 8 lipca nie był sprzyjającym dniem na premierę materiału dla rapera, który nie nazywa się ScHoolboy Q, ale to nie zraziło Bernza, dzięki czemu można już posłuchać "See You On The Other Side". Tech N9ne, Krizz Kaliko, Jarren Benton i Murs znajdują się wśród gości debiutu, na który złożyło się 15 kawałków. Autor "Outta My Brain" prezentuje też nowy klip promujący ten projekt.

video
dodano: 2016-06-03 12:01 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Niecały tydzień minął, odkąd Bernz wydał swój pierwszy singiel z solowego albumu, a teraz otrzymujemy zrealizowany do niego klip. Wyzywa Jarrena Bentona na wyścig gokartów, lata w tunelu aerodynamicznym, a przy okazji udowadnia, że warto czekać na jego debiut - premiera "See You On The Other Side" 8 lipca.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-28 14:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Bernz, który obok Wrekonize'a jest frontmanem chłopaków z ekipy ¡Mayday!, uznał, że w końcu nadszedł jego czas (i chwała mu za to). 8 lipca będzie miał premierę "See You On The Other Side" - pierwszy solowy album reprezentanta Strange Music. Póki co możemy posłuchać singla "Outta My Brain" z gościnną zwrotką Jarrena Bentona. Poza tym znana jest też okładka i tracklista płyty.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-07 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Złe wieści sprzed kilku dni potwierdzone - Hopsin oficjalnie potwierdza rozpad wytwórni Funk Volume, która w ostatnich latach stała się jedną z ciekawszych i bardziej wyrazistych formacji na niezależnej scenie i poza nim pokazała światu takie talenty jak Dizzy Wright czy Jarren Benton.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-11 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dopiero co pisaliśmy Wam o "Slow Motion", czyli nowym EP od Jarrena Bentona, członka Funk Volume i ubiegłorocznego Freshmana XXL'a. Teraz dostajemy mocno obsadzone i ciekawie zrealizowane video do osobistego "Killin My Soul".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-08 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Reprezentant Funk Volume i jeden z ubiegłorocznych Freshmanów XXL'a rozpoczyna rok 2015 swoją najnowszą EP-ką. "Slow Motion" to 8 nowych numerów od błyskotliwego Jarrena Bentona a dodatkowo dostajemy video do numeru "Diamonds & Fur", który wbrew tytułowi nie jest przewózkową porcją bragga, a metaforą ujmującą problemy i przejścia w drodze po sukces.

dodano: 2014-06-09 16:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Przed nami trzeci i ostatni Cypher z tegorocznego XXL Freshmen - i nie wiem czy nie najlepszy. Gdybym miał wybrać trójkę, która na Cypherach zaprezentowała się najlepiej to wybrałbym chyba właśnie Jona Connora, Jarrena Bentona i Kevina Gatesa. A Wy? Zapraszam do dyskusji w temacie o Freshmenach na naszym forum.

dodano: 2014-05-06 11:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 25)

Poznaliście już nasze typy do składu tegorocznych Freshmanów, teraz w końcu finałowy zestaw ujawnia sam XXL. Co ciekawe - wyjątkowo nie jest to 10-tka a 12-tka! Kto znalazł się w gronie, które na okładce okrzyknięto "parszywą dwunastką"?

video
dodano: 2013-01-24 12:30 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 8)

Funk Volume 2013 - #FV2013 - SwizZz - Dizzy Wright - Jarren Benton - Hopsin - DJ Hoppa

W ubiegłym roku wrzuciłem Wam "FV 2012", który pokazywał umiejętności trzech MC's. Przedstawił on światu Dizzy Wrighta (nominowany dopiero co na tegorocznego XXL Freshmena), który parę miesięcy później wydał, recenzowane przeze mnie, "SmokeOut Conversations". Na tracku udzielił się również SwizZz, twórca "Boarding Pass". Powiedzmy jednak szczerze. 99 procent osób obejrzało ten klip ze względu na Hopsina. Ten również nie próźnował i pokazał światu klipy do "Hop Madness" i wbijające w ziemię "Ill Mind of Hopsin 5". Na kolejne solo niestety wciąż czekamy. Jak pewnie zauważyliście tegoroczny skład Funk Volume jest większy o jedną postać a jest nią Jarren Benton z Georgii. Ekipę dopełnia DJ Hoppa. Zapraszam na seans.

dodano: 2012-11-06 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 11)

TeamBackPack / Funk Volume Cypher 3 - Hopsin - Jarren Benton - Dizzy Wright - SwizZz

Nowy odcinek "Funk Volume" to dla mnie coś co nie potrzebuje specjalnego zapowiadania, bo samo w sobie robi tak duże wrażenie, że nikt kto to obejrzy nie zostanie obojętny. Każdy z czterech MC's, którzy wchodzą tu za mikrofon serwuje wersy w taki sposób, że wycutowane na starym bicie Loxów "Non Of Y'All Betta" pasuje jak ulał. Jeśli ktoś nie znał któregoś z nich od tej pory prawdopodobnie już zapamięta. Dla wielbicieli najwyższego poziomu skillu.