Wrekonize

Wrekonize

kategorie:
dodano: 2017-10-31 17:39 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

"Into The Further" to trzeci solowy album połowy duetu ¡Mayday! współtworzonego z Bernz'em. Ogółem to już siódmy krążek Wrekonize’a spod szyldu Strange Music.

dodano: 2016-07-09 16:05 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Reprezentant Strange Music i frontman ¡Mayday! wydaje swój pierwszy solowy album. 8 lipca nie był sprzyjającym dniem na premierę materiału dla rapera, który nie nazywa się ScHoolboy Q, ale to nie zraziło Bernza, dzięki czemu można już posłuchać "See You On The Other Side". Tech N9ne, Krizz Kaliko, Jarren Benton i Murs znajdują się wśród gości debiutu, na który złożyło się 15 kawałków. Autor "Outta My Brain" prezentuje też nowy klip promujący ten projekt.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, R&B, Recenzje
dodano: 2014-08-19 19:00 przez: Krzysztof Widt (komentarze: 4)

Murs to naprawdę przedziwna postać. Nie sposób go nie lubić. Wieczny banan na ryju, chodząca zajawka, przesympatyczny gość, fajny głos, imponujący dorobek i konsekwencja... To chyba te cechy sprawiły, że robił projekty ze Slugiem, Fashawnem czy 9th Wonderem, a na płyty dogrywali mu się Snoop Dogg czy Will.I.Am. Jednocześnie wybitnym raperem nawet w skali undergroundu nazwać go nie sposób. Jest dobry, czasami bardzo dobry, ale żeby się zachwycać nad jego tekstami czy flow? Nie sądzę.


Wspólny projekt z zespołem Mayday, niezwykle zdolnymi kocurami ze Strange Music, to kolejna propozycja z cyklu "Murs &". Połączenie dosyć intrygujące, historia też bardzo ładna - o tym jak to ludzie z różnych części USA połączeni zajawką postanowili sobie zrobić przygodę na kilka tygodni i nagrać płytę. Co z tego wynikło?

video dnia
dodano: 2013-07-26 12:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 9)

Tech N9ne - So Dope (Feat. Wrekonize, Twisted Insane & Snow Tha Product) Official Music Video

Dlaczego: "Something Else" w sprzedaży już od 30 lipca, a tymczasem dostajemy pierwszy z sześciu zapowiadanych teledysków promujących owy album. Na pierwszy rzut idzie kolejny utwór w konwencji "choppersowej" - "So Dope", gdzie oprócz brodacza z Kansas City usłyszymy Wrekonize'a, Twisted Insane'a oraz Snow Tha Product.

kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-07-02 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Gotowi na kolejny Drive By? Pięć strzałów wycelowanych dziś w wasze głośniki po raz kolejny prezentuje dużą różnorodność. Z jednej strony usłyszycie doprowadzone do absurdalnie wysokiego poziomu flow w nowym numerze Tech N9ne'a z nadchodzącego "Something Else", z drugiej dostaniecie mniej finezyjny, ale za to mający większy impet styl Seana Price'a w wyprodukowanym przez !llminda i Hippie Sabotage singlu nowego podopiecznego Rostrum Records. Poza tym będziecie mieli okazję sprawdzić kim jest Dominic Lord, do niedawna znany jako A$AP Dom, w jakiej formie jest ostatnio Kid Daytona oraz czego można oczekiwać po zapowiedzianej na wrzesień płycie Janelle Monae.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-06-03 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Wrekonize - Freak (Feat. Tech N9ne) - Official Music Video

Kilka dni temu na oficjalnym kanale Strange Music pojawiło się oficjalne video promujące nadchodzący album jednego z reprezentantów wytwórni - Wrekonize'a. W teledysku do kawałka "Freak" poświęconego oczywiście płci przeciwnej gościnnie pojawił się numer jeden Strange Music - Tech N9ne. Bardzo karkołomny podkład sprawia, że obydwaj muszą kombinować zupełnie niestandardowo. Efekt widoczny powyżej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-02-19 14:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)


Panowie z !Mayday! są dla mnie perfekcyjnym dowodem na to, że wytwórnia, której szeregi się reprezentuje, ma olbrzymi wpływ na jakość tworzonej muzyki. 26 marca światło dzienne ujrzy album noszący nazwę "Take Me To Your Leader". Zostanie on wydany nakładem Strange Music. Kawałek "Death March" można było sprawdzić już w ubiegłym miesiącu ale teraz dostaliśmy klip. Jak jest? Klimatycznie (oklepany wyraz ale trafny) i przerażająco.