¡Mayday!

¡Mayday!

dodano: 2016-07-09 16:05 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Reprezentant Strange Music i frontman ¡Mayday! wydaje swój pierwszy solowy album. 8 lipca nie był sprzyjającym dniem na premierę materiału dla rapera, który nie nazywa się ScHoolboy Q, ale to nie zraziło Bernza, dzięki czemu można już posłuchać "See You On The Other Side". Tech N9ne, Krizz Kaliko, Jarren Benton i Murs znajdują się wśród gości debiutu, na który złożyło się 15 kawałków. Autor "Outta My Brain" prezentuje też nowy klip promujący ten projekt.

video
dodano: 2016-06-03 12:01 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Niecały tydzień minął, odkąd Bernz wydał swój pierwszy singiel z solowego albumu, a teraz otrzymujemy zrealizowany do niego klip. Wyzywa Jarrena Bentona na wyścig gokartów, lata w tunelu aerodynamicznym, a przy okazji udowadnia, że warto czekać na jego debiut - premiera "See You On The Other Side" 8 lipca.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-28 14:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Bernz, który obok Wrekonize'a jest frontmanem chłopaków z ekipy ¡Mayday!, uznał, że w końcu nadszedł jego czas (i chwała mu za to). 8 lipca będzie miał premierę "See You On The Other Side" - pierwszy solowy album reprezentanta Strange Music. Póki co możemy posłuchać singla "Outta My Brain" z gościnną zwrotką Jarrena Bentona. Poza tym znana jest też okładka i tracklista płyty.

video
dodano: 2014-08-26 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

¡MAYDAY! x MURS - My Own Parade - Official Music Video

Nasz niedawny Artysta Tygodnia i bohater naszego półgodzinnego wideowywiadu MURS puszcza kolejny zwariowany teledysk, w którym m.in. rapuje w stroju... żyrafy, obok MC's z iMAYDAY! ubranych jako rekin i wielki żółty ptak... W skrócie - dzieje się. Jeśli przegapiliście naszą recenzję "iMURSDAY!", to nadrabiajcie i piszcie, co myślicie o płycie.

Tagi:
video
dodano: 2014-05-03 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

¡MAYDAY! x MURS - Tabletops - Official Music Video

Jeśli kiedykolwiek zagłębialiście się w twórczość i teledyski MURSa, pewnie wiecie dobrze, że po tym kalifornijskim wariacie można spodziewać się dosłownie wszystkiego. Nie tak dawno MURS dostarczył nam eksperymentalny, zabawny mixtape na trapowych bitach Curtissa Kinga "$hut Your Trap", na którym znalazł się numer "Justin Bieber's Black Baby", niedługo później dołączył do wytwórni Tech N9ne'a Strange Music i rzucił mocarną zwrotkę w "Hard (A Monster Made It)", a teraz MC przygotowuje nową płytę nagraną wspólnie z duetem iMayday!... i w najnowszym klipie ucieka z więzienia i w eleganckim policyjnym wdzianku przemierza amerykańskie peryferia, siejąc chaos. "iMURSDAY!" na sklepowe półki trafi już 10 czerwca. W rozwinięciu wspomniane "Hard (A Monster Made It)" Tech N9ne'a i MURSa.