Ces Cru

Ces Cru

kategorie:
dodano: 2020-01-16 16:53 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Najnowszy solowy album 1/2 składu Ces Cru z Kansas City. Wydany oczywiście w Strange Music, zawiera gościnne występy Tech N9ne'a, Krizza Kaliko, czy Stevie Stone'a.

 

 

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2017-10-31 19:35 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

"Dominion" to już osiemnasty album w dorobku rapera z Kansas City, w tym siódmy z serii Collabos. Kto nie wie kim jest Tech N9ne będzie miał sporo do sprawdzania. Klasycznie Tech zaprosił reprezentantów swojego imperium Strange Music, żeby uzupełnili projekt.

video
dodano: 2017-01-13 12:50 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

CES Cru, czyli duet tekściarzy z niebanalnym flow, przygotowują fanów do premiery ich nadchodzącego albumu - "Catastrophic Event Specialists". Pierwszy klip Ubiquitous i Godemis stworzyli do surowego strzału "The Process (Guillotine)". Na albumie, którego premiera nastąpi 10 lutego nakładem Strange Music, pojawią się m.in. Tech N9ne, Rittz, Krizz Kaliko i Murs.

dodano: 2016-07-09 16:05 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Reprezentant Strange Music i frontman ¡Mayday! wydaje swój pierwszy solowy album. 8 lipca nie był sprzyjającym dniem na premierę materiału dla rapera, który nie nazywa się ScHoolboy Q, ale to nie zraziło Bernza, dzięki czemu można już posłuchać "See You On The Other Side". Tech N9ne, Krizz Kaliko, Jarren Benton i Murs znajdują się wśród gości debiutu, na który złożyło się 15 kawałków. Autor "Outta My Brain" prezentuje też nowy klip promujący ten projekt.

video
dodano: 2013-02-23 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 4)

CES Cru - Lotus - Official Music Video

Nareszcie! Po solowych mixtape'ach oraz wspólnej EPce przyszedł czas na pracę nad pierwszym, wspólnym materiałem ekipy Ces Cru pod szyldem Strange Music. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością chłopaków niech pierwszy teledysk promujący nadchodzące "Constant Energy Struggles" będzie dla was jako przystawka. Premiera płyty 26 marca i zapewniam was, że jest na co czekać.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-10 17:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 2)


Jeśli są osoby, dla których Strange Music = Tech N9ne, to powyższy teledysk powinien uświadomić wszystkich, że tacy artyści jak chociażby BLH (kiedy w końcu ukaże się ten "Mannibalector"?!) czy też składy !Mayday! oraz Ces Cru nie ustępują zbyt wiele Yatesowi. Kawałek "Strange March" znajdziecie na EPce "Thrift Store Halos".