Stevie Stone

Stevie Stone

kategorie:
dodano: 2017-10-31 19:35 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

"Dominion" to już osiemnasty album w dorobku rapera z Kansas City, w tym siódmy z serii Collabos. Kto nie wie kim jest Tech N9ne będzie miał sporo do sprawdzania. Klasycznie Tech zaprosił reprezentantów swojego imperium Strange Music, żeby uzupełnili projekt.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-24 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Tech N9ne już od czasów "Everready (The Religion)" z 2006 roku przeplata wydawanie albumów solowych z tymi z serii "Collabos", które są prezentacją umiejętności nie tylko szefa Strange Music, ale i artystów należących do jego wytwórni. Tech ogłosił, że do drugiego typu wydawnictw dołączy 7 kwietnia "Dominion". Siódmy projekt z serii zapowiada singiel "Put Em On" nagrany w składzie: Tech N9ne, Stevie Stone, Darrein Safron. Na płycie pojawią się również m.in. Rittz, Krizz Kaliko, Brotha Lynch Hung, Ces Cru oraz ¡Mayday!. W rozwinięciu newsa pierwszy singiel i pełna lista utworów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-10-23 13:30 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)
Aaron Yates, znany wszystkim jako Tech N9ne, przygotowuje się do wydania swojego kolejnego albumu. Longplay "Welcome To Strangeland" pojawi się w sklepach już ósmego listopada. Będzie to następna produkcja reprezentanta Strange Music z serii "Tech N9ne Collabos".

Do dnia dzisiejszego dostaliśmy już dwa kawałki promujące album. Dzisiaj możemy sprawdzić oficjalną tracklistę.