!MAYDAY!

!MAYDAY!

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Pop, Recenzje, Rock
dodano: 2013-09-15 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Od debiutu w 1999 Tech N9ne wydał już trzynaście albumów (dodając EP-ki, mixtape, kompilacje oraz collabo albumy wyjdzie tego ponad 20...). Olbrzymie zamieszanie wokół siebie robił wielokrotnie - kiedy u boku legend pojawiał się w jednym z największych posse-cutów duetu Sway & King Tech, kiedy jego muzyka powodowała inauguracyjny opad szczęki w popularnych grach video, kiedy za sprawą "Killera" przekraczył granicę miliona sprzedanych egzemplarzy swoich krążków... Gdy dostaje mikrofon, nie da się go powstrzymać. Jest bestią. To gość, który urodził się po to, żeby być MC, a granica jego możliwości wydaje się być mobilna. Nikt o zdrowych zmysłach nie powie, że jest kiepski. Swoim szybkostrzelnym flow, które potrafi zrobić chyba wszystko, niesie niesamowity, potężny głos, a ten z kolei treść, która u Techa rzadko schodzi na drugi plan.

Tytuł nowego albumu wybitnego reprezentanta Kansas City, mówi sam za siebie. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że 41-letni Tech N9ne chciał wszystkim udowodnić, że jest w pełni ukształtowanym artystą i jest w stanie poradzić sobie z każdą konwencją równie dobrze zamieniając w "swoje" hard rockowe gitary i niemalże popowe produkcje napstrzone gośćmi z multiplatynowymi karierami i wielkim talentem. Coś innego niż hip-hop? To dla niego nie nowość. Teraz chce pokazać, że gdy spojrzy szerzej może zrobić wszystko, uczynić to wyjątkowym i zdominować każdy kawałek.

kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-07-18 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Gotowi na kolejny zestaw nabojów? W sumie nigdy różnorodność gatunkowa nie wychodzi tutaj z pierwotnego założenia, tylko spontanicznie. Nie inaczej jest tym razem. Dice Raw wjeżdża z potęznym livebandowym bangerem z rockową energią, Mannie Fresh pokazuje jak robić southside z domieszką nietypowej melodyki, Cookin' Soul remixują trapowy numer w trapowy sposób, Tech N9ne morduje na bicie, który w pierwszej chwili tego nie zapowiada, a Slum Village pokazują jak się robi Detroit w... Detroit. Dużo prawdziwego sztosu, jak zwykle. Sprawdźcie w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-05-06 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Obserwowanie w XXI wieku raperów, którzy swoje najważniejsze projekty mają już za sobą bywa czasem bardzo bolesne. Co prawda z jednej strony mamy np. Havoca, który ostatnio pokazuje się ze świetnej strony, a jeszcze dzisiaj pokazywaliśmy wam udany numer Grand Daddy I.U... Z drugiej strony jednak jest N.O.R.E., który swoją inteligencją obala wszystkie tezy twierdzące, że to współcześni raperzy ogłupiają młodych odbiorców. Ostatnie sytuacje związane ze zmianami ksywki, desperackie poszukiwanie zainteresowania i featuringów, które zwrócą uwagę... Pytanie na co? W rozwinięciu znajdziecie nowy teledysk Noreagi z gościnnym udziałem !Mayday! i Tech N9ne'a. Jedno z lepszych w kontekście ostatnich kompromitacji. Co nie zmienia faktu, że jest to też jeden z przypadków, gdzie gospodarz zostaje zdeklasowany przez gości.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-10-23 13:30 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)
Aaron Yates, znany wszystkim jako Tech N9ne, przygotowuje się do wydania swojego kolejnego albumu. Longplay "Welcome To Strangeland" pojawi się w sklepach już ósmego listopada. Będzie to następna produkcja reprezentanta Strange Music z serii "Tech N9ne Collabos".

Do dnia dzisiejszego dostaliśmy już dwa kawałki promujące album. Dzisiaj możemy sprawdzić oficjalną tracklistę.