Big Scoob

Big Scoob

video
dodano: 2016-11-12 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

Big Scoob wraca na scenę po 5 latach od wydania ostatniej solowej płyty ("Damn Fool"), prezentując album "H.O.G." (skrót od "Hand of God"). Projekt wydany został za pośrednictwem Strange Music, a wśród gości wyróżniają się Tech N9ne, E-40, Killer Mike, Paul Wall i Bumpy Knuckles. Jako, że Scoob jest reprezentantem labelu Tech N9ne'a, zaprosił również do współpracy innych artystów wytwórni: Krizza Kaliko, Wrekonize'a oraz Mackenzie Nicole. Do tej pory ukazały się trzy teledyski rapera promujące ten materiał.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Pop, Recenzje, Rock
dodano: 2013-09-15 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Od debiutu w 1999 Tech N9ne wydał już trzynaście albumów (dodając EP-ki, mixtape, kompilacje oraz collabo albumy wyjdzie tego ponad 20...). Olbrzymie zamieszanie wokół siebie robił wielokrotnie - kiedy u boku legend pojawiał się w jednym z największych posse-cutów duetu Sway & King Tech, kiedy jego muzyka powodowała inauguracyjny opad szczęki w popularnych grach video, kiedy za sprawą "Killera" przekraczył granicę miliona sprzedanych egzemplarzy swoich krążków... Gdy dostaje mikrofon, nie da się go powstrzymać. Jest bestią. To gość, który urodził się po to, żeby być MC, a granica jego możliwości wydaje się być mobilna. Nikt o zdrowych zmysłach nie powie, że jest kiepski. Swoim szybkostrzelnym flow, które potrafi zrobić chyba wszystko, niesie niesamowity, potężny głos, a ten z kolei treść, która u Techa rzadko schodzi na drugi plan.

Tytuł nowego albumu wybitnego reprezentanta Kansas City, mówi sam za siebie. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że 41-letni Tech N9ne chciał wszystkim udowodnić, że jest w pełni ukształtowanym artystą i jest w stanie poradzić sobie z każdą konwencją równie dobrze zamieniając w "swoje" hard rockowe gitary i niemalże popowe produkcje napstrzone gośćmi z multiplatynowymi karierami i wielkim talentem. Coś innego niż hip-hop? To dla niego nie nowość. Teraz chce pokazać, że gdy spojrzy szerzej może zrobić wszystko, uczynić to wyjątkowym i zdominować każdy kawałek.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-05-06 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)


Zanim dostaniemy nowy album Tech N9ne'a swój krążek wypuszcza inny reprezentant Strange Music. "Damn Fool" Big Scooba trafiło do sklepów w miniony wtorek a powyżej możecie sprawdzić pierwszy singiel, w którym pojawia się gościnnie Krizz Kaliko.