Seven

Seven

video
dodano: 2018-06-16 01:03 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 7)

Kaz Bałagane udostępnia kolejny klip, który promuje nowe wydawnictwo rapera "Chleb i miód" - wszystko z okazji premiery krążka! Lekki i słoneczny teledysk został stworzony do numeru „Prof. Miodek”.  Za bit odpowiadają Michał Graczyk i Seven.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Pop, Recenzje, Rock
dodano: 2013-09-15 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Od debiutu w 1999 Tech N9ne wydał już trzynaście albumów (dodając EP-ki, mixtape, kompilacje oraz collabo albumy wyjdzie tego ponad 20...). Olbrzymie zamieszanie wokół siebie robił wielokrotnie - kiedy u boku legend pojawiał się w jednym z największych posse-cutów duetu Sway & King Tech, kiedy jego muzyka powodowała inauguracyjny opad szczęki w popularnych grach video, kiedy za sprawą "Killera" przekraczył granicę miliona sprzedanych egzemplarzy swoich krążków... Gdy dostaje mikrofon, nie da się go powstrzymać. Jest bestią. To gość, który urodził się po to, żeby być MC, a granica jego możliwości wydaje się być mobilna. Nikt o zdrowych zmysłach nie powie, że jest kiepski. Swoim szybkostrzelnym flow, które potrafi zrobić chyba wszystko, niesie niesamowity, potężny głos, a ten z kolei treść, która u Techa rzadko schodzi na drugi plan.

Tytuł nowego albumu wybitnego reprezentanta Kansas City, mówi sam za siebie. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że 41-letni Tech N9ne chciał wszystkim udowodnić, że jest w pełni ukształtowanym artystą i jest w stanie poradzić sobie z każdą konwencją równie dobrze zamieniając w "swoje" hard rockowe gitary i niemalże popowe produkcje napstrzone gośćmi z multiplatynowymi karierami i wielkim talentem. Coś innego niż hip-hop? To dla niego nie nowość. Teraz chce pokazać, że gdy spojrzy szerzej może zrobić wszystko, uczynić to wyjątkowym i zdominować każdy kawałek.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-02-16 18:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 10)

Pierwsza część historii o psychopacie została wydana 23 marca 2010. „Coathangastrangla”, czyli druga część ujrzała światło dzienne 5 kwietnia 2011. Finał "słuchowiska" miał pojawić się na półkach sklepowych w podobnym okresie, tylko w 2012. Niestety nastąpił dość mocny poślizg i album ukazał się dopiero teraz. Czy wyszło to na dobre? Czy „Mannibalector” jest godnym zwieńczeniem trylogii napisanej przez Brotha Lynch Hunga? Dowiecie się czytając recenzję.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-05-25 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)


Kwietniowy krążek reprezentanta Mello Music Group zatytułowany "As Himself" był dla mnie sporym zaskoczeniem. Zdecydowałem się zapoznać się z nim z czystej ciekawości. Nie pokładałem sporych nadziei w tym materiale jak o albumie, który zagości na dłużej na mojej playliście. Okazało się, że Stik, którego pierwszy raz usłyszałem jakieś 2 lata temu, rozwinął się niesamowicie i swym najnowszym wydawnictwem to pokazał. Zapraszam do obejrzenia klipu do numeru "Knawhatimsayin". I to jest właśnie to, co nazywam prawdziwym chillem. W rozwinięciu newsa znajdziecie także kolejny klip promujący krążek "As Himself" nakręcony do numeru zatytułowanego "Flaudgin" wyprodukowanego przez producenta o ksywie Seven (ten od Tecca Niny).

"Is the game that you playing worth trying to win? / Cause regardless, we all gon' die in the end."