Stik Figa

Stik Figa

dodano: 2023-06-18 20:53 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Mamy niedzielę, czas zatem na sprawdzenie najważnejszych premier mijającego tygodnia, a trochę ich się zebrało.

kategorie:
dodano: 2023-06-18 20:08 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólna płytas Stik Figa i The Experta.

Tracklista:

01. BlacAmerica
02. Uknowhut? (Feat. Blu)
03. Cost Of Business
04. Rob Peter, Pay Pallbearer (Feat. Daniel Luke)
05. Slo Pokes
06. The Green Monster (Feat. Solemn Brigham)
07. Zambezi Zinger (Feat. Tanya Morgan)
08. Lonely Planet
09. Yah’s Shorthand
10. Service (Feat. Defcee)
11. President Streets
12. The All (Feat. Sleep Sinatra)
13. The Forgotten

dodano: 2022-01-02 18:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Zaczęliśmy Nowy Rok, a wokół zima w pełni... Mróz daje się we znaki, ulice miast szybko pokrywają się mrokiem. Najgłębsze sekrety wychodzą na wierzch, królują ci, którzy za dnia skrywają się w ciemnościach... O czym mówię, pytasz? Opowiem Ci, słuchaj uważnie. Jest bowiem miasto pod miastem, cały świat skryty pod betonem, mroczny labirynt korytarzy i tuneli, których istnienia nie każdy jest świadom. Chcecie się tam dostać? Ten oto album jest kluczem.

video
dodano: 2017-07-11 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

"Holding Back Tears" to numer, który napisałem, aby jakoś poradzić sobie z emocjami po stracie w kontekście swoich osobistych doświadczeń jako czarnoskóry mężczyzna w Ameryce - mówi Stik Figa, prezentując poruszający teledysk do wyprodukowanego przez Apollo Browna kawałka, promującego tegoroczną EPkę rapera z Kansas "Central Standard Time" (na której wsparli go m.in. Elzhi, Rappin' 4-Tay, Black Milk, Exile czy Chuuwee). Klip oraz odsłuch całej EPki w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-05-25 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)


Kwietniowy krążek reprezentanta Mello Music Group zatytułowany "As Himself" był dla mnie sporym zaskoczeniem. Zdecydowałem się zapoznać się z nim z czystej ciekawości. Nie pokładałem sporych nadziei w tym materiale jak o albumie, który zagości na dłużej na mojej playliście. Okazało się, że Stik, którego pierwszy raz usłyszałem jakieś 2 lata temu, rozwinął się niesamowicie i swym najnowszym wydawnictwem to pokazał. Zapraszam do obejrzenia klipu do numeru "Knawhatimsayin". I to jest właśnie to, co nazywam prawdziwym chillem. W rozwinięciu newsa znajdziecie także kolejny klip promujący krążek "As Himself" nakręcony do numeru zatytułowanego "Flaudgin" wyprodukowanego przez producenta o ksywie Seven (ten od Tecca Niny).

"Is the game that you playing worth trying to win? / Cause regardless, we all gon' die in the end."