Stik Figa

Stik Figa

dodano: 2022-01-02 18:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Zaczęliśmy Nowy Rok, a wokół zima w pełni... Mróz daje się we znaki, ulice miast szybko pokrywają się mrokiem. Najgłębsze sekrety wychodzą na wierzch, królują ci, którzy za dnia skrywają się w ciemnościach... O czym mówię, pytasz? Opowiem Ci, słuchaj uważnie. Jest bowiem miasto pod miastem, cały świat skryty pod betonem, mroczny labirynt korytarzy i tuneli, których istnienia nie każdy jest świadom. Chcecie się tam dostać? Ten oto album jest kluczem.

video
dodano: 2017-07-11 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

"Holding Back Tears" to numer, który napisałem, aby jakoś poradzić sobie z emocjami po stracie w kontekście swoich osobistych doświadczeń jako czarnoskóry mężczyzna w Ameryce - mówi Stik Figa, prezentując poruszający teledysk do wyprodukowanego przez Apollo Browna kawałka, promującego tegoroczną EPkę rapera z Kansas "Central Standard Time" (na której wsparli go m.in. Elzhi, Rappin' 4-Tay, Black Milk, Exile czy Chuuwee). Klip oraz odsłuch całej EPki w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-05-25 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)


Kwietniowy krążek reprezentanta Mello Music Group zatytułowany "As Himself" był dla mnie sporym zaskoczeniem. Zdecydowałem się zapoznać się z nim z czystej ciekawości. Nie pokładałem sporych nadziei w tym materiale jak o albumie, który zagości na dłużej na mojej playliście. Okazało się, że Stik, którego pierwszy raz usłyszałem jakieś 2 lata temu, rozwinął się niesamowicie i swym najnowszym wydawnictwem to pokazał. Zapraszam do obejrzenia klipu do numeru "Knawhatimsayin". I to jest właśnie to, co nazywam prawdziwym chillem. W rozwinięciu newsa znajdziecie także kolejny klip promujący krążek "As Himself" nakręcony do numeru zatytułowanego "Flaudgin" wyprodukowanego przez producenta o ksywie Seven (ten od Tecca Niny).

"Is the game that you playing worth trying to win? / Cause regardless, we all gon' die in the end."