L'Orange

L'Orange

kategorie:
dodano: 2023-08-11 23:04 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album Joella Ortiza i L'Orange'a.

Tracklista:

01. Uncle Chris Car
02. In My Feelings
03. Housing Authority feat. KXNG Crooked
04. One Day
05. Masked Up
06. OG
07. Holy Ghost feat. CyHi
08. Therapeutic
09. Love is Love feat. Sheek Louch
10. Doors Up

dodano: 2022-11-08 09:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Warszawski klub Jassmine szybko wyrasta na miejscówkę numer 1, jeśli chodzi o organizację świetnych, klimatycznych koncertów ze świata jazzu, R&B i rapu. Nie znajduję słów, by opisać radość, gdy zobaczyłem, że na 10 listopada włodarze klubu zaprosili kogoś, na kogo koncert czekałem od dawna. I do tego ów wykonawca zagra w gronie tak zacnym, że ciężko mi uwierzyć, nawet gdy piszę te słowa. 

kategorie:
dodano: 2022-10-30 15:51 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album L'Orange'a i Solemn Bringhama.

Stream:

 

dodano: 2022-01-02 18:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Zaczęliśmy Nowy Rok, a wokół zima w pełni... Mróz daje się we znaki, ulice miast szybko pokrywają się mrokiem. Najgłębsze sekrety wychodzą na wierzch, królują ci, którzy za dnia skrywają się w ciemnościach... O czym mówię, pytasz? Opowiem Ci, słuchaj uważnie. Jest bowiem miasto pod miastem, cały świat skryty pod betonem, mroczny labirynt korytarzy i tuneli, których istnienia nie każdy jest świadom. Chcecie się tam dostać? Ten oto album jest kluczem.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Video, Wywiady
dodano: 2021-10-31 18:30 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

W dzisiejszym niedzielnym wywiadzie gościmy jednego ze sztandarowych wykonawców ze znanej i cenionej wytwórni Mello Music Group (domu takich tuzów jak Oddisee, Apollo Brown, Joell Ortiz, Stalley czy Open Mike Eagle). Przed Państwem - niezwykły producent L'Orange. Mający na koncie liczne projekty czy to instrumentalne, czy to kooperacje - m.in. z Kool Keithem, Mr. Lifem czy Jeremiah Jae'm - L'Orange to gość o niezwykłej muzycznej wrażliwości i nietuzinkowym, fascynującym stylu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-11-15 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Nowa muzyka atakuje nas każdego dnia z każdej strony, ciężko jest nadążyć nawet za najgłośniejszymi premierami a naturalne, że w ich natłoku giną te mniej popularne. Postanowiliśmy na chwilę przyjrzeć się im dokładniej - oto lista subiektywnie wybranych 5 płyt, które w październiku przeszły raczej bez echa, a po które naprawdę warto sięgnąć...

kategorie:
dodano: 2017-11-01 13:44 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Nowy album reprezentującego Mello Music Group i Nashville producenta L'Orange. Znany ze swego unikatowego, łączącego klimatyczny jazz i blues brzmienia noir L'Orange przygotował na "The Ordinary Man" zestaw 16 kompozycji, z gościnnym udziałem Oddisee, Del the Funky Homosapiena (w kapitalnym singlu "Blame the Author"), Blu, Elzhi'a, Koreatown Oddity'ego, Chuuwee i Solemn Brigham.

Tracklista: 

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-03-25 15:00 przez: Jakub Goliński (komentarze: 0)

Światło dzienne ujrzała "Persona" - album sygnowany przez Mello Music Group. Na tę kompilację złozyli się zarówno aktywni reprezentaci tego label'u jak i goście będący w jego szerokich kręgach znajomości.

W efekcie mamy aż 16 numerów z czystą dawką rapu w jego klasycznym wydaniu. Na mic'u? Oddisee, Phonte, yU, Nottz, Apollo Brown, Ras Kass, Rapper Big Pooh, Oh No, Kool Keith, Masta Ace... to tylko część z udzielających się w projekcie raperów.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-14 13:00 przez: Jakub Goliński (komentarze: 0)

Wytwórnia Mello Music Group na marzec szykuje płytę "Persona". Stworzyli ją reprezentanci tego labelu oraz grono raperów i producentów będących w jej kręgach. Pierwszym singlem zwiastującym kompilację jest otwierający ją numer "Requiem" z udziałem Phonte i Oddisee, który stworzył również bit. Wokal dograła do kawałka Tamisha Waden.

Po pierwszym singlu i opisie projektu możemy spodziewać się mocno zaangażowanego społecznie projektu. Lista gości również zapowiada bogatą lirycznie płytę. Ras Kass, Open Mike Eagle, Rapper Big Pooh, Masta Ace, Gift Of Gab... to tylko część z raperów, którzy dograli swoje zwrotki. O bity też nie musimy się obawiać. Te dostarczyli między innymi: Apollo Brown, Oh No czy Exile.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-12-31 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

W tym roku oprócz niespodziewanych premier pierwszego od 14 lat krążka D'Angelo czy pokrytego już złotem trzeciego LP J. Cole'a doczekaliśmy się drugiego albumu trzygłowej hydry z Waszyngtonu. Dowodzony przez kapitalnego producenta i MC Oddisee kolektyw Diamond District, składający się też ze świetnych MC's Uptown XO i yU w październiku puścił w świat długo wyczekiwany follow up do niesamowitego "In The Ruff" z 2009 roku.

Tuż przed Świętami do Sieci trafił natomiast cały album "March on Washington" (odsłuch oryginalnej wersji), zremixowany ekskluzywnie przez takich wyjadaczy jak Large Pro, Diamond D, Black Milk czy Nottz. Oprócz nich usłyszymy tu remixy autorstwa m.in. Apollo Browna, 14KT, Oh No i Doppelgangaz. Odsłuch całego projektu w rozwinięciu.